Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen faágat rakhatok be...

Milyen faágat rakhatok be törpehörinek?

Figyelt kérdés
Akác, nyárfa, ilyenekre értem, fajtára.
2013. jún. 7. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az akácot úgy hallottam hogy mérgező. Én permetezetlen almafaágat tettem nekik be, azt nagyon szerették. Mászkáltak is rajta, de jócskán rágták is. Bár mondjuk én kertes házban lakom, tele gyümölcsfával, szóval könnyebb volt a beszerzés.
2013. jún. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen előző válaszoló jól mondja. Permetezetlen gyümölcsfaág mehet. Dió, akác mérgező.. hm több most vmiért nem jut eszembe pedig van még.. De gyümölcsfa sok van és az tti mehet. A nyírfa is jó! :)
2013. jún. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, várok még,ha van. Az a baj hiába írtam be googleba többször is, többféleképpen, nem ad konkrét találatot, csakolyat amiben megemlítik hogy rakjunk be faágat a hörinek. Sajnos azt nem említik, hogy milyet. Az a baj itthon a kertbencsak olyan gyümölcsfák vannak, amik még most hozzák az első termést, szóval csak vékony pici ágak és hajtások vannak rajta, erről nem szeretnék szedni, meg nincs is mit. Meggyfa van, amiről még esetleg valamit le tudok szedni.
2013. jún. 8. 11:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud még valamilyen nem mérgező fát mondani, az írjon. Fontos lenne. Köszönöm.
2013. jún. 8. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!