Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Macska vs vadászgörény?

Macska vs vadászgörény?

Figyelt kérdés
Anyum macskát szeretne én viszont egy görényt! Sehogy se tudom meggyőzni, pedig így is úgy is én lennék a gazdája, anya csak akkor játszana vele ha kedve van, mert én sokkal többet vagyok otthon és ő nem mindig ér rá...

2013. jún. 8. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Egyértelműen macska. A görényt egyrészt kőkeményen el lehet b@szni ha nem értesz hozzá (harap, lop, szökik), és több kárt is tud tenni a lakásban, mint a macska. Másrészt fürdetés és ivartalanítás ide vagy oda, a görénynek van egy jellegzetes, édeskés szaga, amit te egy idő után lehet, hogy megszoksz majd, de mások mindig érezni fogják a lakásotokban és rajtatok is.

Viszont az tény, hogy roppant mókás a hámmal sétáltatott görény, ahogy hullámzik a járdán! :D

2013. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, lehet félreérthető a kérdés, de nem vacillálok a két állat között, egyértelműen görényt szeretnék.( értek az állatokhoz, göényt pedig már évek óta szeretnék)

Ennek ellenére köszönöm a választ!

2013. jún. 8. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Ja értem. Tehát inkább anyukádat szeretnéd meggyőzni, hogy görit akarjon a macska helyett? Hány éves vagy? Szerintem ne erőltesd! Ha valaki nem szeretne önszántából görényt, akkor az fordítva is elsülhet, ugyanis nagyon kell őt szeretni ahhoz, hogy "elviseld." Nyilván oka van rá, hogy ennyire elzárkózik tőle, azért őt is meg lehet érteni.
2013. jún. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem fog menni
2013. jún. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
anyukám nem szereti a rágcsálókat de érdekes hogy így is van 2 höri és 2 degu :) rá lehet beszéln... egy kis rendrakás meg csoki is segíthet egy kicsit:) nyalizni szabad... azt szeretik ( mármint a szülők...) :D anyámnak elég lett volna az az 1 höri is és most mindet imádja! :D
2013. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
macska... :D vadászgörénnyel nagyon sokat kell foglalkozni.. most minden gyerek azt akar csak mert Lalinak is az van.. a lány göriket ajánlatos ivartalanítani ha nem pároztatod mert túltüzelhet és akkor meghalhat. a fiúk pedig ivarérés után agresszívabbak lesznek jobb azokat is ki ivartalanítani. tényleg ha nem foglalkozol vele rendesen elvadulhat és ez sok görinél van így hogy ha harap csak elpasszolod vagy épp rossz helyre kerül.. egy göri nem élhet egész nap egy ketrecben. és igen a görényeknek van egy jellegzetes szaguk.. nem egy egyszerű dolog először nekem is nehéz volt de már a 2. görényemmel élek együtt :) nem lebeszélni akarlak róla csak sajnos görényből is elég soknak rossz életbe van mint kutyának, vagy macskának. :( de a szeretetet is ugyan úgy viszonozzák mint bármelyik állat :) ha foglalkozol vele hidd el meghozza a gyümölcsét :) remélem tudtam segíteni :)
2013. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Ezeket mind tudom, és elítélem azokat akik csak divatból akarnak bármilyen állatot! Soha nem tartoztam és nem is fogok közéjük tartozni, nem most kezdődött a görény őrületem! :D

Ki az a Lali? Ja várj, az Éjjel nappal Budapestből (mert nem nézem csak egyszer láttam egy jelenetet)? Ott is tévesen tüntetik fel a göriket és a görényeseket :(

2013. jún. 13. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!