Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Sipi ill. Lexi az fiú vagy...

A Sipi ill. Lexi az fiú vagy lány név?

Figyelt kérdés

A fiú tengerimalacaimnak szeretnék nevet adni, de még nem tudom pontosan hogy mi is legyen az :)

Ha van valami jó ötletetek, azt is leírhatjátok.

A válaszokat előre is köszi!



2013. jún. 9. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Lexi az lány.
2013. jún. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lexi konkrétan női. Sipi lehet. Bár igazából... hallgatnak rá? :D
2013. jún. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom hogyha tudsz valami jót akkor írd le :)

Nehéz választani :)

2013. jún. 9. 00:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy színű bézses-barnás, akkor tuti Timonnak hívnám :D tudom nem egy faj, de nagy oroszlánkirály fan voltam/vagyok. :) Amúgy nézegesd figyeld a viselkedését nézd a pofiját, eszedbe fog jutni valami. Ne riadj vissza akkor se, ha Mogyi vagy Peanut :P vagy Puki vagy bármi XD
2013. jún. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sipiről nekem 2 jut eszembe: Sipor, a házimanó, és még a "sipákol" szó. Ja meg most felcseréltem a két szótagot:D Én ahelyett mást választanék. Mondjuk amúgy jut eszembe, a Lexi az hogyha csak Alex, v hosszan Alexander, akkor lehet fiú. Random szavak névötleteknek: Puszi, Süti, Bobó, Simon, Matyi, Habcsók, Puding, Notesz, Noti, Hangjegy, Bogyó, Bogyesz, Picúr, Laca, Eddy, Bonbon, Manó, Vitéz, Bélus, Béci, Kicsike, Mazsika, Mazsola, Cukor, Yoda, Obi, Boci:), Nokedli, Sanyi, Gézus, Gébu, Bübi--bűbáj, ja akkor már Bubi, Pikk stb, Antal, André, Édi, Ari, Geri és Laci amúgy tenGeri és maLac után:):):) , Golyó, Gömbi, Albert:D:D:D
2013. jún. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még egy pár eszembe jutott:) Albert és Lipót, és akkor 1X-re lenne a névnapjuk is asszem:D
2013. jún. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Volt osztálytársam Sipos vezetéknevű, őt hívtuk Sipinek és fiú, szóval szerintem az fiúnév, a Lexi meg lány.

Én az kisemlősöket szeretem gyümölcsnevekkel illetni :D

2013. jún. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát köszönöm :)
2013. jún. 9. 09:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem két tengerim van.

Az egyik neve: Hónyussz (mert fehér és olyan nyuszis feje van, lapul mint nyuszi). A másik nevén még gondolkozom: színe, kinézete miatt Kormussz (mert fekete), viselkedése alapján: Vadócka lehetne még.

2013. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Tengerimalac nevek közül Cimbi,Cöbi,Oki,Moki,Szaszi,Leki tetszik a legjobban nekem.

2013. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!