Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegnapi blikkben olvastam,...

Tegnapi blikkben olvastam, hogy külföldön mostanában a trend kis mini malacokat tartanak. Nem olyanra gondolok MInt George Clooney-nak volt. Ez picike, összahasonlításként mint egy müzlis csésze. Képet most nem tudok linken küldeni!?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyosak, kis patás malackák. Nem tudom ki tudja esetleg miről írok? De szerintetettek ilyen malacok nálunk is lesznek kaphatók ill. már kaphatók?
2009. okt. 9. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ém olvastam a cikket.Egy nagy hülyeség!!!Én biztos nem tartanék malacot.
2009. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Itt az új Brit őrület! internet címen.

Vagy google: mini malac beírással.

Tudnátok küldeni oldalt ahol árulnak bp.-en

2009. okt. 9. 18:39
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Magyarországon nem árulnak és remélem nem is fognak.
2009. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

De Magyarországon is vehetsz:

[link]

2009. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem miért írjátok ezt.Ennyi erővel a tengerimalacra is lehetne ezt írni.

Remélem lesz valaki , aki szívesen tartana és itt megírja

2009. okt. 9. 18:43
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2009. okt. 9. 18:45
 7/10 anonim ***** válasza:
a malacok biztos okosak, én a varacskos disznónál jópofább, aranyosabb, okosabb, komoly közösségi életet élő állatot még nem láttam.Komoly
2009. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocsi a mangalicára gondoltam, ha számít
2009. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
jajjj de édesek! imádom a malacokat! hátha lehet végre panelban is malacom :D én imádnám!
2009. okt. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik és tartanék is ha nem albérletben laknék. Mondjuk kíváncsi lennék a macskák mit szólnanak hozzá :D örülök,hogy van egy ilyen "új őrület".ha előben fogok majd ilyet látni többé biztos nem eszem sértéshúst. Már csak minimarha kellene :D
2009. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!