Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez az újfajta trend, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az újfajta trend, hogy csak a jóképű fiúknak lehet barátnőjük?

Figyelt kérdés

Én csak 16 éves vagyok és középiskolás, de mindenhol ezt tapasztalom, hogy a jobb arcú fiúknak van barátnőjük, vagy szebb barátnőjük. Nagyon sok lány ismerősöm van, de mind ezekre a fiúkra vágynak. Én meg hiába vagyok jófej, kedves stb mindig azt kapom, hogy aranyos vagyok, de semmi több. Aki meg bunkó és kellemes arcú fiú, az ha odanyúl a lány nadrágjához(aki tetszik neki), akkor a lány röhögve leköcsögözni. Aztán nekem elsírja, hogy milyen paraszt az a fiú. Mégis két hét múlva már kézen fogva mennek. A régi öregek, meg apukám is azt mondta, hogy a kinézet csak 10-edleges szempont. Csak legyél kedves, meg illedelmes, okos, művelt és akkor lesz sok és szép barátnőd. Mégsincs egysem. Csak annak van, aki egyes matekból, angolból stb, de jár kondiba meg nagyon helyes gyerek. Általános iskolában kedvesek voltak a lányok meg minden, de most középsuliban mintha mind megbolondult volna és csak a menő és autóval rohangászós fiúkkal akarnak lenni. Elmondják azokat nekem minden mocsoknak, de titkon róluk álmodnak. Miért van ez? Régen mindenki megtalálta a párját, ha csúnya volt akkor is, most meg nem találok senkit, mindenki csak nekem sírja ki a bánatát, de semmi több. Itt sok kérdést elolvastam és azt mondták a lnyok, hogy nem annyira fontos a kinézet, csak legyen egy minimum, hogy legyen okos, ápolt stb. Vagy csak ide azt írják amit hallani akarunk? Mert van vagy 120 lány ismerősöm akikkel nagyon jóban vagyok. de abból vagy 100 csak a szupermanekkel akar randizni, minket meg kiröhögnek. Olyanokért röhögnek ki, amiről nem tehetünk, hogy nem születtünk szépnek. Ez nagyon nincs így rendben. De ez nem elég, még egy átlaglány is elküld engem, aki nem is szép, mégis cukipasit akar magának minden áron. Azt remélem ezt a lányok kinövik mikor egyetemisták. főiskolások lesznek, és egy átlagos gyereknek, mint én vagyok, nekem is lesz több barátnőm. De most nagyon el vagyok keseredve.


16/f.


2011. nov. 6. 14:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen én is a szép fiúkat vettem észre.

De sok lány kinövi majd, ne aggódj.

2011. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem fontos a külső, csak 10edleges szempont, a belső értékek számítanak, de gondolom te sem jönnél össze egy kedves, de nagyon ronda csajjal.

Gondolom te is egy szép, átlagos de semmiképp sem csúnya lányról álmodozol, de ezzel ellentmondasz magadnak és pont ugyan olyan vagy mint azok a lányok akik nem túl szép mi voltuk ellenére a alfahímekről ábrándoznak.

2011. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem újfajta trend...csak a lányok többsége nagyon hülye a te korodban. Pont a "rosszfiúság" vonzza őket (magyarán szólva minél parasztabbul viselkedik, annál jobb). Ne keseredj el, vannak olyan lányok is, akiket ez teljesen hidegen hagy, és inkább a te fajtádat kedvelik.


Az meg a másik kérdés, hogy egy pár éven belül ki fogják nőni úgyis. Az érettebb nők kifejezetten szánalmasnak tartják az olyan kis suttyókat, mint akiket leírtál. 20/F

2011. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Engem általában szép lánynak titulálnak.

A barátomnak csálé az arca, általában büdös, van egy kis hasa, se nem pénzes, se nem kigyúrt állat, és semmi más pláne oka nincs, amiért őrülten imádom, csak a személyisége, hogy olyan sármos és magabiztos és FÉRFI. :D

De ha ez vigasztal a kamaszkor a külsőségekről szól. Én is gyűlöltem. Egyetemen-fősulin azért kicsit változik a helyzet. De én 16 évesen se olyan fiúval jártam, aki húúúúdemenőmanó köcsög. Azzal jártam, akinek szerettem a személyét.

20L

2011. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Egy titok ezeket a srácokat sem a külsejükért szeretik;)
2011. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 kendrazoltan ***** válasza:

Ne keseredj el, mert ahogy leírtad a dolgokat, egyből lejön az, hogy nem vagy egy tipikus hülyegyerek, érettebbnek tűnsz a korodnál. Talán ezért nem találsz jelen pillanatban magadnak barátnőt. Ők ilyenkor még egy álomvilágban élnek, ahol mindenki szőke, kék szemű, herceg és fehér lovon(vagy GTI Golffal) érkezik. :D

Nekik per pillanat az a fontos, hogy menők legyenek, és mivel ezt önmagukban nem tudják elérni, úgy akarnak maguk mellé valami kis tirpák műmájert, akitől jobbnak és szebbnek tűnnek. Idővel kinövik, ne félj, de igazából ebben a korosztályban is meg lehet találni a normális lányokat. De ahhoz ugye az kell, hogy te se az ilyen kis "menőző" princess-eket akard megszerezni...ismerd fel, ki az, aki úgy külsőleg mint belsőleg megtestesíti a számodra megfelelő keveréket...

2011. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Először is, csúnya srác nincs, csak igénytelen. Tehát nem láttam még olyan fiút, aki ha egy kicsit is odafigyelt volna magára (pl. ha duci/vékony sportoljon, ha pattanásos, menjen bőrgyógyászhoz stb.), ne lehetett volna belőle helyes. Másrészről, te kit veszel először észre, a szürke kisegért, vagy a kivágott felsős tiniribit? Viszont, ne hidd, hogy ez elsődleges szempont (legalábbis bizonyos értelmi színvonal felett). Amikor 15 évesen összejöttem a párommal, a külseje huszadlagos szempont volt (nem az a tipikus szépfiú). Javaslom te se külső alapján keress lányokat, és úgy szerencséd lesz :)

20/L

2011. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Én csak egy egyszerű és rendes lányról álmodozom, aki olyannak szeret amilyen vagyok. De azt veszem észre, hogy még az átlaglányok is ezekre a bunkó és gazdag fiúkra másznak rá. De még azok a lányok is, akik soha egy szót sem szólnak, csak a sarokban kuksolnak. Szerintem túl nagyon az igényeik, de nem tudom miért. Ha mind ilyen szép lenne, mint a barát közben az Edina(nem jut eszembe a neve), akkor megérteném. De nem is olyan szépek.
2011. nov. 6. 14:38
 9/25 anonim ***** válasza:
71%

1) Ugye mondanom sem kell, hogy ez már a 762946124124124891624ö12461782461845124512645145194516419424612412. totál pontosan ugyanilyen kérdés?

2) 16 évesen még gyerek vagy, hiába dúlnak a hormonok, tök felesleges ilyen korban párkapcsolatozni. Ha van jó, akkor nem kell eldobni, de ha nincs, az se baj.

3) Amit a kortársaid csinálnak, az se párkapcsolat. Hanem felszínes hülyeség. Ennyire telik tőlük, na. Nekem ilyen nem kéne, de hát te tudod.

4) Az ember kicsit többől áll, mint hogy rendes meg kedves. Az a sok 2x éves sorstársad sem amiatt van egyedül, mert rendes és kedves. Az ok máshol keresendő, csak hát azt meg nem akarják észrevenni. Mi innen meg nemigen tudjuk. (Ha a kedvesrendes vagy éppenséggel nemjóképű fiúknak nem lehet barátnőjük, akkor miért van sok ilyennek mégis?)

5) Ha elindulsz a nőgyűlölő-önsajnáltató irányba, akkor _biztos_ hogy sosem lesz barátnőd.


Egyelőre ennyi.

2011. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos pontosan így van, ahogy leírod. A még rosszabb hír pedig az, h később se növik ezt ki, legfeljebb a külsőnél fontosabb lesz egyeseknek a pénz. A belső értékek viszont kortól függetlenül egy lánynak se számítanak.
2011. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!