Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hangosak a törpenyulak?

Hangosak a törpenyulak?

Figyelt kérdés
Volt egy tengerimalacom, hajnali 5kor mindig elkezdett "csipogni" és nem tudtam vele mit kezdeni. A nyulak mennyire hangosak ?

2013. jún. 11. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
az enyém sokszor rángatja a fogával a ketrecét, az elég hangos tud lenni.
2013. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

meg se nyikkan

néha motoszkál éjjel, de nem nagy ügy. 2 évig egy szobában aludtunk vele, és nem volt vele probléma

2013. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyémmel az a probléma, hogy amíg suliba jártam addig rá szokott arra,hogy 6-7 órakor már reggelit kapott.A gond az, hogy borzasztó pontosan megszokta mikor kap kaját és bármit csinálok ő jelez és rángatja a ketrecet ha nem pattanok ki az ágyból és adom neki az ő kis reggelijét. :) Kikészítem este, hogy reggel csak be kelljen raknom neki a tápot, adok neki egy kis szénát és utána meg se mukkan és én aludhatok tovább mintha mi sem történt volna. Egyébként nagyon tünemény kis állat. Meg sem szólal egész este. Lehet tőle aludni. Ha nem szoktatod kora reggeli keléshez akkor csendben marad.

Mondjuk ha elhanyagolod és nem engeded ki akkor is kis gané tud lenni a rács rángatással. De érthető, hogy neki is kell mozgás. Vagy ha az önitatója nem jól van berakva és nem tud inni akkor is azzal szokta jelezni az én nyuszim, hogy a fogával rángatja a rácsot.

Ha pedig a fogát nem koptatja rendesen akkor elkezdi a fa deszkás lépcsőjét rágni akkor mindig tudom, hogy fogkoptatót kell vennem és akkor azt egy darabig rágcsálja és csendben van.

Szerintem gazdi és nyuszi függő. Mit hogy engedsz neki és hogy szoktatod rá. Az enyémmel csak ez a reggeli zajongás van,de csak mert ehhez lett hozzá szoktatva.

2013. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az én nyulam csendes, de egyedfüggő.
2013. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. jún. 12. 14:23
 6/6 anonim válasza:
Nekem egy 2 éves Holland törpenyuszim van és morog. Valamikor álmába is elöfordul, de általába amikor benyúlnak hozzá az ismeretlenek mert ö "védi a területét", de engem már megszokott és nagyon édes. Általában hajnali 2/2:30-kor szokott több percen át inni, de nem zavar engem, mert 2 év után az ember megszokja :D
2013. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!