Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ilyen könnyen kopik a foguk?

Ilyen könnyen kopik a foguk?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a száraz kenyértől a dzsungáriai törpehörcsögnek kopik a foga.Már ilyen (viszonylag félpuha ) dologtól is kopik a foga?
2013. jún. 11. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha viszonylag félpuha kenyeret adsz neki, abba belehal. A száraz kenyér lényege, hogy teljesen SZÁRAZ! Úgyhogy csak akkor kopik a foga és csak akkor lehet adni neki, ha teljesen száraz, mert ha egy kicsit is puha, akkor az a dzsungi veszte lesz... De egyébként a teljesen száraztól tényleg kopik a foga, csak meghízik tőle, ha sokat kap.
2013. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

én még száraz kenyeret se adnék neki.

fogkoptatásra legjobb a fűzfaág!

2013. jún. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Én sem adnék neki kenyeret. Lehet kapni állatkereskedésbe fogkoptatót,lehet megeszi. Sok hörcsög nem rágja. Viszont lehet kapni külön fa fogkoptatót az biztos tetszeni fog neki. Vagy fa ág,de abból sem mindegy melyik. Amúgy a wc guriga is jó. :D Na meg lehet venni ilyen csemege rudakat. a kukoricától is kopik a foga.
2013. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. jún. 12. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!