Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy védhetném meg a csincsill...

Hogy védhetném meg a csincsilla rágástól a bútorokat?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne engedd a lakásban szabadon. Akkor a szétpotyogtatott bogyóit sem kell össze szedegetned.
2013. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudod első, van akinek fontos hogy jól érezze magát a háziállata.
2013. jún. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy helységet szoktunk futtatásra átrendezni. Az antik bútort, mérgező növényt, hegedűt, személyit, másik helységben kéne elhelyezni... :)

Elöl kéne hagyni pár irtó izgis, legálisan rágható, minnél izgisebb játékot: fűzfa ágat, festetlen papír dobozt, fa-labdát, cirokseprűt, natúr sámlit, stb... Persze ettől még, ha valamit tilos, az minden rendes csincsillának nagyon kell, és tuti fogja lopni, rágni, csak kergesd meg! :D

A deguim nem csócsálják a textilt, náluk bevált a bútorláb rágás ellen, a zokni az ágylábán, de másoknál nem működik. Ha nagyon durva a helyzet valamelyik bútor szélén, akkor a kritikus részre fém élvédőt lehet esetleg szerelni, ha kevésbé durva, akkor esetleg a dezodoroddal is összejelölheted a vitatott területet.

De a legtutibb megoldás, ha egyáltalán nincs érték a futtató helységben, mert remek a radarjuk, amivel azt lesik, mivel tudnák a figyelmedet megszerezni... :)

A vízzel teli edényeket is mindig zárd le. A WC-be, felmosóvödörbe, akváriumba is beleugranak, ha tudnak...

2013. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Csak az a baj,hogy én csak a szobámban tudom futtatni a kis rágó-masinámat,onnan meg nem tudom kivinni az ágyat meg a szekrényt...:D Megptpróbálok
2013. jún. 15. 22:15
 5/5 A kérdező kommentje:

Na,véletlenül elküldtem..

Szóval megpróbálok majd szerezni izgis rágó dolgokat,de szerintem elég hamar megfogja unni,és akkor megint a szerencsétlen asztalomat fogja célba venni!A dezodoros módszer is jó ötlet,de nem mérgező a csininek?


Esetleg még abban tudnátok segíteni,hogy mindig lepisili az àgyamat...Valami módszer?

2013. jún. 15. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!