Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik fajta nyulat a legjobb...

Vera25 kérdése:

Melyik fajta nyulat a legjobb tartani?

Figyelt kérdés

Gondoltam veszek pár nyulat,de nem tudom melyik fajtát lenne érdemes tartani a szaporulat miatt,és hogy melyikre van kereslet jelenleg?Esetleg melyik a kevésbé kényes fajta?

A segítséget előre is köszönöm.



2013. jún. 14. 08:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem kaliforniai nyulat vegyél.
2013. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kosorrú vagy oroszlánfejű törpe.
2013. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
neked semmilyen nyúl mert az állatokat valaki nem azért tenyészti hogy pénzt keressen! Hisz aki jól szeretné őket tartani az meg veszi több tízezer forintért rendes tápot ad nekik jól tartja őket oltja orvoshoz hordja ellenőrizni nehogy valami betegsége legyen!!
2013. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

harmadik válaszoló te hülye vagy?Volt ilyen kérdés te bunkó?

Összesen 6 lovam van,úgy gondolod földhöz vágna pár ezer forint?:)

2013. jún. 15. 18:16
 5/11 A kérdező kommentje:
egyébként a fő oka az,hogy megegyem.
2013. jún. 15. 18:18
 6/11 anonim ***** válasza:
hogy birod megenni azokat a kis ártatlan állatokat?
2013. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Te hogy eszel csirkéket,disznókat,halakat tojást amiből ártatlan csibek lesznek,ha nem vagy vegetarianus akkor csak egy képmutató vagy.
2013. jún. 16. 06:49
 8/11 anonim ***** válasza:
nem vagyok képmutató mivel egész életemben vegetáriánus voltam és leszek is és szerintem mindenkinek annak kéne lenni
2013. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Végül is vegyesen vettem kaliforiait,belga oriast,pannon feheret,meg kis kedvencnek egy oroszlany fejut.

Jo hat nem vagyunk egyformak,nem lehet mindenki vegetarianus,nem is lesz.

2013. jún. 18. 06:34
 10/11 anonim ***** válasza:
ha nem vág földhöz párezer forint akkor vidd el őket oltatni különben nem lesz vasárnapi ebéd, együtt élnek könnyen elkapnak mindent, ha be vannak, a házikedvenc is akkor nem szóltam :)
2013. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!