Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnek homokot és szénát/s...

Hörcsögnek homokot és szénát/szalmát tennék be lehetséges vagy lesz valami baja tőle?

Figyelt kérdés
Ketrecben szeretném tartani a hörcsögömet de nem szeretnék nyáron forgácsot venni neki, ezért arra gondoltam hogy a ketrec táljába teszek egy kis homokot a ketrecbe meg szalmát vagy szénát. Ha pisil a pisi lefolyik bele a homokba és az felszívja. Megfelelő lesz ez így neki? vagy maradjak a forgácsnál?

2013. jún. 14. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak forgács létezik ám. Van fa pellet. Papír alom. Kukoricaalom...
2013. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A hörcsögnek megfelelő a széna illetve a szalma, a darabokra tépett WC papírguriga is jó neki, de az ilyen mint pl. zsepi nem, ugyanis az leragad a pofájába.Szóval igen, szerintem jó.
2013. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább alulra a homok helyett rakj fapelletet vagy csutkaalmot.

A szénától-szalmától nem lesz baja. De én inkább a szénát használnám, csak ne legyen poros.

2013. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen! A homokhoz ő nem érne hozzá mert az csak a tálca aljában lenne, vagy akkor is inkább valami almot tegyek be oda neki?
2013. jún. 15. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!