Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Utazás tengerimalaccal. Ez...

Utazás tengerimalaccal. Ez így jó lesz?

Figyelt kérdés
A nyáron mamámékhoz megyek nyaralni és viszem magammal a tengerimalacom mert egy hétre vagy több időre nem tudnám megoldani a gondoskodását mással. van egy boxom ami 48cm hosszú és 30 cm széles ebben fogom szállítani /autóval kb fél óra út/ és ugy gondoltam hogy az ajába teszek egy rongyot ha nagyon meleglesz akkor valahova valahogyan majd megoldom a hűtést palackokkal az itatóját az ajtóra teszem és teszek neki mjad egy marék fűvet vagy szénát és esetleg egy kis salátát vagy paradicsomot 6 ezek a kedvencei/ ott pedig vagy elviszem a ketrecét / VALÓSZÍNŰBB / VAGY PEDIG CSINÁLOK NEKI EGY KIS ELKERÍTERETT RÉSZT ÉS UGYMOND A BOX LESZ A HÁZIKÓJA / elnézést a nagybetűért nem kiabálok.. .) és még az lenne a kérdésem h a tengerimalacok h reagálnak az uatazásra és a környezet változásra? az segít neki ha én is ott vagyok? előre is köszönöm!

2013. jún. 17. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


szerintem az út alatt be lesz tojva :) de szerintem minden coci ilyen.

Ha van lehetőséged rá, akkor szerintem "utazzon veled" a malacka, ülj a box mellett vagy fogd a box-ot, beszélhetsz is hozzá. (huzatot lehetőleg ne kapjon)

Tuti, ha megérkeztek akkor kicsit "ijedtebb" lesz, de meg fog nyugodni, főleg ha finom zöldséggel/gyümivel lekenyerezed őt.

(nekem sajna BKV-n kellett elvinnem a malacot, de elviselte, igaz vigyáztam rá)

2013. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Félórás útra nem kell ennyi kaját betenni, egy marék fű élég lesz.

Az enyémek jól viselik az utazást, pedig 2-3 órás utakat teszünk.

Olyankor meg vannak szeppenve, összebújnak és csendben vannak.

2013. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2013. jún. 17. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavaly vittem a két malacomat nyaralni magammal, 2 és fél órás volt az út, autóval mentünk, meleg volt. A kocsiban enyhén ment a légkondi, nem volt sem túl hideg, sem túl meleg. Egyszerű malachordozóban vittem őket (külön-külön voltak persze) és semmi bajuk nem volt az út alatt. Kaptak uborkát az út alatt. Az egyik malacomat, ő hisztisebb, kivettem kicsit az ölembe a kocsiba, de meg volt ijedve, úgyhogy inkább visszaraktam. Csak a kis rongyukat amik alattuk volt kellett cserélnem, mert a 2 és fél óra alatt többször pisiltek, és nem akartam, hogy a pisiben üljenek. De fél órás autóútra nem kell semmi nagy extra szerintem. Megkínálhatod egy kis fűvel vagy uborkával, de fél óra nem sok.
2013. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!