Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha melege van a törpenyuszinak...

Kali88 kérdése:

Ha melege van a törpenyuszinak mit lehet vele "csinálni"? Jégkockát szabad neki adni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 21:10
 1/10 anonim válasza:
32%

Ovatosan meg kell furdetni:)

Mi is ezt csinaltunk ma a cicammal:)

2013. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmiféleképpen ne adj jeget neki mert akármilyen meleg van megbetegedhet
2013. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeségeket nem kell mondani. Nehogy megfürdesd a nyulat.
2013. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne is fürdesd, az kifejezetten rossz a nyuszinak..én az enyémnek vizezni a szoktam a fejét, meg a fülét, mert a fülén adja le a hőt. Adhatsz neki jégakkut, sokan melléfekszenek, vagy egy hideg járólapot:)
2013. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nedves torolkozovel, torolgesd idonkent:) a jegkockatol ugy mond megfazhat:/
2013. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nálunk még nincs olyan meleg hogy ne bírja ki, de tavaly én tettem a fel mellé járólapot, meg bevizeztem neki egy futópólót és mivel felül nyitható a ketrece így az belógattam abból úgymond áradt a hideg így ott hűsölt, jegespalackot én csak a ketrec tetejére raktam mert bent nem nagyon tűrte meg :) egyszer vagy kétszer előfordult szerintem hogy kicsit hőgutát kapott, furán viselkedett akkor a vizes pólót közvetlen a fülére tettem de 5 percnél többet nem hagytam rajta, többször rövid időre inkább, így nem fázott meg :)

[link]

2013. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Keresd meg a fülén a vastag ütőerét!Oda nyomj hideg vizes rongyot!
2013. jún. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!ventilátort is be szoktátok neki kapcsolni? úgy, hogy nem rá irányítom hanem forog egyfolytában és csak kicsit éri nem lesz tőle baja ugye? nem kap huzatot ilyenkor? tegnap kipróbáltuk, de szerintem semmi baja nem lett :D :D még pici 10 hetes körül van és féltem :)
2013. jún. 20. 09:53
 9/10 anonim ***** válasza:
mivel szoba nyuszi így ink a hidegre érzékeny, a huzatra pedig főleg(arra minden nyuszi) én nem javaslom hiszen téged azért hűt mert izzadsz és azt hűti le és neked így jó de ő nem tud izzadni így sztem csak rontasz vele.. figyelni kell rá könnyen észrevehető ha nagyon melege van jobban szuszog illetve mikor már nagyobb a baj akkor csak gubbaszt a sarokban, ált keresi a hideg helyet így magát hűti addig nincs nagy baj :)
2013. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ!! amúgy eszik, iszik is meg néha mászkál is de többnyire a laminált parkettán meg a járólapon kinyúlik, mint egy béka :) feltöröltem a parkettát egy kicsit hideg vízzel h lehűljön...van mikor szaporán veszi a levegőt és van mikor meg szépen lassan... szerintem jól bírja azért a meleget :) szerencsére :)
2013. jún. 21. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!