Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet tengerimalaccal egy...

Lehet tengerimalaccal egy szobában aludni? Nem hangos?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy ha megszokja hogy pl reggel 8kor meg este 6kor kap enni, akkor kora reggel nem kiabál, zörög. EZ igaz lehet?
2009. okt. 12. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, az enyémeket kergetőznek meg este is rágcsálnak.
2009. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
enyém egyedül lakott, ha volt elég ennivalója, egész éjjel csendben volt, egy szobában aludtam vele:) viszont ha nem volt elég a kajája, akkora hajnalban égtelen csipogásba kezdett:D
2009. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Az enyém rosszabb volt mint egy újszülött :D


Mindennap pontban hajnali 2 kor keltett hogy éhes és hajnali négyig zörgött.:D

2009. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyémmel soha nem volt semmi gond. Egyszer sem keltem föl reggel a sipolására, még akkor sem, amikor nem 7-kor kapott először enni, hanem mondjuk 10-kor. Amúgy hétköznaponként reggel 7-kor szoktam neki enni adni, este meg olyan 8-9 között. Hétvégén általában késő délelőtt kapott először enni. És éjszaka sem zajongott sosem. Szóval szerintem malacfüggő.
2009. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most négy tengerimalaccal alszom egy szobában amikor csak egy volt tökéletesen aludtam nem hallottam a hangját se. Sose visított éjszaka. De most már párban vannak és zörögnek. Hol rágcsálást hallok, hol röfögést. De ennek ellenére még mindig tudok aludni. Persze takaróval a fejemen:D
2009. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szóval ha csak egy malac van nem lesz vele gond
2009. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem 2 malackám van (fiú,lány), de olyan hangosak, hogy az nem igaz! Akárhányszor meglátnak szó szerint visítanak, ha van kajájuk, vizük, akkor is. Biztosan malackája válogatja, nekem ilyenek jutottak :)
2009. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!