Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! A patkányaim kirágták a...

SOS! A patkányaim kirágták a jégakku párnát, baj lehet?

Figyelt kérdés

Kirágtak egy kék zselével töltött jégakku párnát a patkányaim és szerintem ettek is belőle! Tudjátok milyen anyag van abban és bajuk lesz e tőle?


Sürgős válaszokat kérek!

Köszönöm!



2013. jún. 21. 21:59
 1/5 anonim válasza:
Hát a patkányokhoz annyira nem értek meg a jégakkuhoz sem de én úgy tudom, hogy a jégakkuban lévő folyadék igen mérgező, legalábbis nekünk van itthon egy kék zselés jégakku párnánk és arra rá volt írva, hogy fokozottan kell vigyázni hogy nehogy kiszakadjon és lenyelése esetén feltétlenül orvoshoz kell fordulni. Szerintem mindenféleképpen figyelj oda rájuk sajnos lehet nagyobb baj is ebből, ha van állatorvosod akkor hívd fel kérdezd meg, hogy lehet e ebből nagyobb baj, és nem tudom hogy megisszák e de ha van otthon tej akkor minél zsírosabbat adjál nekik. Azt szokták javasolni mérgezés esetén.
2013. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mivel méreg van benne...
2013. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
tényleg hívd föl az állatorvost. Addig kapjon sok vizet, folyadékot és jó zsíros/olajos ételeket. Ennél többet sajnos otthon nemigen tehetsz értük :(
2013. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kaptak zsíros szalonnát és jól vannak. Szerencsére nem lett bajuk.
2013. jún. 22. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
szerencsére! :) ha leakarod hűteni őket akkor inkább egy lefagyasztott vizespalackot tegyél be nekik törölközőbe csavarva.
2013. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!