Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacnak adhatok ilyen...

Tengerimalacnak adhatok ilyen gyümölcsöket? (lent)

Figyelt kérdés
barack,szilva,eper,faeper,cseresznye,meggy,szőlő,ribizli?

2013. jún. 22. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Tengerimalacok számára adható gyümölcsök: alma, körte, görögdinnye, sárgadinnye, banán, szőlő, kivi, narancs, mandarin, cseresznye, őszibarack, szőlő, szilva.


A tengerimalac étrendje zöldségekből és gyümölcsökből álljon, mint pl.répa és levelemuborka, karalábé és levele, kapor levele, petrezselyem, fehérrépa, karfiol, karfiol levele, spárgakel, brokkoli, zöldsaláta, spenót, alma, szilva, őszi és sárga barack, banán, szőlő, dinnye és héja, paprika, paradicsom,cseresznye, zsenge kukorica bajusz, sütőtök, tyúkhúr, pásztortáska, pitypang, fű, kivi, narancs, borsó, eper, mustár levele, vadherem takarmányrépa és levele, zeller ... és stb.


nekem nyuszim van de meggyet én nem adnék neki a savanyúsága miatt, ribizlit a magok miatt és szőlőt is csak úgy kapott hogy kimagoztam neki :) de egy másik oldalon azt írták hogy a szőlő a korlátozott kupacba tartozik.. tengeri malac etetése címszó alatt a google kiad sok oldalt én csak az első 2.t néztem meg de bogarázhatsz továáb köztünk hogy biztos legyen, hiszen a szilva és barack az embernél enyhén megmozgatja a beleket így sztem nálunk sincs másképp :)

2013. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!:)
2013. jún. 23. 09:10
 3/5 anonim ***** válasza:
ne K betűst ne aggy neki mint pl karalábé előző hogy mondhattad ezt attól felfújódik
2013. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szilvát nem lehet. a többit mag nélkül (aminek van).
2013. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam kapnak szilvát és semmi bajuk.
2013. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!