Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacnak muszáj társ?

A tengerimalacnak muszáj társ?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert van egy kb. 1 éves tengerimalacom és már sokan mondták,hogy kell neki társ csak nekem Maszatka (tengerimalac) az első malacom és elég nehéz lehet össze szoktatni meg kicsi a ketrece és a nagyobb túl drága a Fressnapfba meg az ilyen boltoka.Ha tudtok olyan megoldást ami szerintetek megfelelő lenne Maszatkának akk lécci segítsetek.

2013. jún. 16. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Maszatkának az egyetlen megoldás egy azonos nemű társ.

Ha kicsi a ketrece, építs kifutót.

Pl: [link]

2013. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1-nek

Jó az a kifutó, viszonylag nem is drága, bár én nem adnék érte ennyit sem, mert megcsinálnám magam.

Szerintem viszont ez nem tengerimalacnak való.

25 cm magas, ezt az én malacaim helyből átugorják.

Legalábbis ilyen magas emeletre helyből ugranak fel.

2013. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy azonos nemű társat, vegyél csirkehálót, vágd méretre, a két végét erősítsd a ketrec két oldalához, rakj a kifutóba valami nejlont, arra újságpapírt arra pedig fleece plédet (100% poliészter pléd) és máris kész van a nagyobb ketrec, nem is drága, én is így csináltam meg. De mindenképp kell Maszatkának egy társ, nem nehéz őket összeszoktatni.
2013. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia ! Az interneten is lehet vásárolni használt ketrecet , és nem is olyan drágák . Szerintem próbálj meg ott keresgélni , vagy kell egy kifutó :)
2013. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, mindenféle képen kell neki egy társ, azonban igazad van hogy drágák a ketrecek. Én most rendeltem egy újat 17 ezerért (120 cm x 85 cm, magasság: 65 centi) Tehát jó nagy és rengeteg benne a hely. Ha nem akarsz ennyit költeni vehetsz használtat, vaterán stb... Vagy esetleg ha van lehetőséged te is tudsz barkácsolni, egyik ismerősöm is ezt tette fa alja van, és csirkehálóbol meg egy-két merevítő fém rúdból csinált is egy ketrecet 2-3 ezer forintból. Ha van rá lehetőséged ajánlom a barkácsolást, viszont 2 malinak szerintem kellen egy 100x50cm-es! Abban éreznék jl magukat!:) remélem tudtam segíteni!e
2013. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!