Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac mennyi idő?

Tengerimalac mennyi idő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma hoztam el tangerimalacot és mennyi idő még hozzászokik az új környezethez járkál eszik iszik kicseréltem neki mindent kivéve az almot mert tegnap lett kitakarítva. 1 évesek mind a ketten :). kapot ubit meg füvet h kicsit bátrabb legyen simogattam is kivehetem h esetleg szaladgáljon vagy am hagyj szokja a ketrecéből a helyet még? meg olvastam h c-vitamin kell nekik. az a c-vitamin olyan mint amit az ember is eszik vagy külön van malacoknak? köszönöm a válaszokat :)

2013. jún. 23. 17:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg van házikójuk és ott fekszenek inkább enni inni kijönnek nem szeretném ha úgy mond depisek lennének.
2013. jún. 23. 18:00
 2/5 Nikolett1 ***** válasza:
az én t.malacom 1 hét alatt szokta meg
2013. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
C vitamin. Az mindig C vitamin. Adj neki sima TV paprikát. Az pont jó erre a célra. vagy citromot. az enyém azt is kajázza :) Csak a húsát adom.
2013. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó a tengerimalac nem tudja kivonni a C-vitamint a gyümölcsökből,zöldségekből!A vizébe rakj vagy vegyél vitaminos tápot(naponta fejenként 20mg).(tenyésztő vagyok,értek hozzá)
2013. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És citromot?!Azt akarod hogy kimarja a torkát vagy a szemébe menjen?CITROMOT A TENGERIMALACNAK ADNI TILOS!
2013. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!