Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vonaton nem fognak furán...

A vonaton nem fognak furán nézni, ha ilyenben szállítom a hörcsögömet? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link] Ilyen a szállítója és lesz benne egy ilyen: [link]

Tudom hogy lehet szállítani, csak utálom ha megbámulnak. Vagy rakjam inkább egy táskába, hogy ne lássa senki?



2013. jún. 24. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Ki az, aki furán nézne rád?

Ha meglátnálak elintézném a dolgot annyival, hogy nahát milyen édes hörcsögöd van.

Annyira biztos nem bámulnak meg, mint amikor a papagájom hoztuk haza buszon, dobozban meg táskában (tél volt), és végigrikácsolta az utat.

2013. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb ne érdekeljen. Mi is így vittük Balatonról múltkor haza a hörcsögöt..:) Senkit se zavart csak a kallernak tetszett nagyon:) kb ennnyi.
2013. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azért nézném mert jajj de cuki!!! Így le se venném róla a szememet abban biztos lehetsz!


Szerintem csak nyugodtan szállítsd benne a hörcsögödet, de a mókuskereket ki ne feledd belőle!!

2013. jún. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) A mókuskereket, amit bele lehetne rakni, nem szereti, csak a ketrec rácsára rögzíthetőt.
2013. jún. 24. 18:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem szereti mert kicsi neki. Én azért tennék be neki egy mókuskereket.
2013. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz a furán néző öreg nénikkel.Én tuti,hogy csak azért nézném mert nagyon cukiii!:D


Most képzelg el azt hogy én már 2× vittem vonaton a halaimat...meg egyszer a csincsillámat,aki elkezdett kaffogni meg ugatni a szemben ülő nénire,aki erre sikítva rohant ki a kabinból azzal,hogy,,segítség,megakar enni egy dagadt egér!"Erre bejött a kalauz.Az öcsém még kicsi volt és azt

mondta:,,Gombócka lehet hogy jól táplált,de ki kikéri magának azt,hogy

dagadt!És nem egér,hanem csincsilla!"A kalauz elnevette magát és a paranojás hölgyet egy ,,biztonságosabb" fülkébe vezette.Persze ezek után aki csak elment a fülkénk előtt megbámulta ezt a vérengző kövér egeret:D

De ezek az esetek ritkák,nyugi.;)

2013. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaj, ezen jót nevettem. Dagadt egér:) Akkor ennyi erővel az én aranyhörcsögömre meg azt mondhatnák, hogy patkány, mert úgy néz ki, csak farka nincs. Mondjuk így utólag belegondolva lehet hogy jobb lett volna olyan szállítót venni ami nem átlátszó, de 4 napig ebben lesz, mert csak akkor jövök haza.
2013. jún. 24. 22:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem,ne aggódj,tökéletes az átlátszó,nem azért mondtam el ezt a sztorit,hogy ijeszgesselek.Szerintem inkább azért szokták megnézni a szállító dobozban csücsülő állatkákat mert aranyosak és cukik.Nem hinném,hogy valaha lenne még egy olyan ember aki ennxire megilyed egy kaffogó csinitől.:DHacsaknem összetalálkozol ugyanazzal a nénivel...:D De...az nem valószínű...:)
2013. jún. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na mindegy, nem érdekel ki mit szól hozzá, akinek nem tetszik hogy ott van a hörcsög az majd átül valahova. De kár hogy nem voltam ott amikor ez történt. Úgy megnéztem volna... :) Köszönöm a válaszokat. Amúgy holnap utazunk.
2013. jún. 25. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!