Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S a törpe hörcsögömet...

S. O. S a törpe hörcsögömet megfogta a macskám és össze szorította a szájában. Még gyorsan ki tudtam szedni a szájábol. Azt hittem meghalt, de pár másodperc mulva megmozdult. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A hasán van egy elég nagy seb, egy kicsit vérzett de nem annyira. Az első lábát nem tudja mozgatni, es szerintem sokkot kapott. Hogyan tudnék neki segíteni?

2013. márc. 29. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Hát azon már nem nagyon tudsz segíteni :(
2013. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
mondjuk úgy, hogy elzárod a macska elől? gratulálni tudok csak.. ki tudja, hogy mennyire szenved szegény hörcsög:S lehetnél elővigyázatosabb :S
2013. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Üsd agyon valamivel, akkor kevsebbet szenved szegény....
2013. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
első vagyok! Szerintem is üst agyon úgyse marad meg...még egy állatorvos se tudná rendbe hozni nem hogy vki otthon
2013. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Hát ezen már tényleg sehogy :(
2013. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kell agyon utni, biztos faj neki de a horcsogok nagyon strapabiro kis elolenyek. Amugy tud menni, iszik szoval biztos nem olom meg. Ha valaki normalis tanacsot tud adni akkor annak orulok.:)
2013. márc. 29. 18:41
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
Tudom, hogy durván hangzik, de tényleg az lenne szegénynek a legjobb, ha leütnéd. A hasán van egy nagy seb, az első lábai nem mozognak, és még egy elég nagy sokkot is kapott, nem tartom valószínűnek, hogy helyrejön, nagy trauma lehetett ez neki!
2013. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ja, ha tud menni, és iszik, akkor tényleg ne üsd le. Ezt még nem láttam, azt hittem, nem is mozog, csak megmozdult. Hívj hozzá állatorvost, hátha tud rajta segíteni. Előző voltam.

A macskát pedig zárd el tőle! Egy ideig még csak messziről se lássa!

2013. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Áss neki egy kellően mély gödröt. Utánna pedig vedd át a felelőtlen állattartók díjját
2013. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hamararosan tuti megdöglik
2013. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!