Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy görény...

Mennyibe kerül egy görény etetése heti szinten? Ti hogyan oldanátok meg az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az érdekelne, hogy egy görény heti húsellátása mennyibe kerül? Ebbe nem számít bele a vitamin, jutalomfalat, száraztáp meg egyebek...


Illetve ha kollégiumban lakom, és nincs mélyhűtőm (csak sima hűtő) akkor mennyi húst érdemes egyszerre vásárolni? Ti hogyan oldjátok meg, hogy a tápláékállat minden része (csontok, belsőségek) belekerüljenek?


2009. okt. 13. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én görim kis kora óta nem eszi meg a nyers húst, meg alapjába véve a húst se, se sütve se főzve. Kap száraztápot, görénykonzervet, bébipapit, cicatejet, meg egyéb kis nasit.Idáig nem panaszkodott sose :)


Amúgy nem ajánlom ha nincs mélyhűtőd akkor sokat vegyél egyszerre, mert megromlik.annyit vegyél amit aznap megeszik.

2009. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én nem adok neki nagyon belsőségeket, csak ha olyasmit sütök, amiből tudok neki nyesegetni.

Amúgy nem drága, mert ha csak a húst eszi, akkor napokba tart, míg megkajál 5 dekát, annál többet ne vegyél egyszerre. Meg ha nem annyira fűszeres húslevest eszel (mondjuk a menzán), abból nyugodtan menthetsz ki neki egy kicsit.

Az enyém a csontot nem szereti, úgyhogy azzal nem is foglalkozom.

2009. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az én görényem csirkenyakat szokott enni minden nap 3-4 db-ot (néha csirkecombot),de szokott kapni néha egy-egy kis darab gyümölcsöt,uborkát stb...
2011. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!