Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért ás a tengerimalacom a...

Miért ás a tengerimalacom a forgácsba mindig ugyan oda egy nagy lyukat?

Figyelt kérdés
párnapja csinálja ezt de mért? előre is köszi!

2013. jún. 25. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Lehetőség 1: Oda fekszik.

Lehetőség 2: Próbálná kiásni magát, csakhát az üveg...

2013. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem vemhes véletlenül?
2013. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
néha oda szokott feküdni de nem mindig ja és nem ve,hes fiú .)
2013. jún. 25. 14:17
 4/16 anonim ***** válasza:
Ássa a sírgödrét a depresszióba való belehalásához, mert nincs azonos nemű társa.
2013. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
lehet meleg van, bár most hidegebb lett..
2013. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam,hogy melege van.Oda fekszik,mert ugye a műanyag valamivel hűvösebb.Így próbálja hűteni magát.
2013. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy hatalmas hibát követsz el te is mint a sokan mások. Lehet azért ás mert menekülni akar, vagy mert csak oda fekszik, vagy mert eleakar bújni. Második ami miatt nagy hibát követsz el. NEM SZABAD EGYEDÜL TARTANI TENGERIMALACOT!!!!!!!!!! A tengerimalac egy társas élőlény akinek kell egy azonos nemű társ (ha nem akarsz kicsiket). HA nincs társa nem tud kivel beszélgetni, nem tud szaglászni stb, és keservesen unalmas élete lesz, tönkre teszed neki az életét.. Hiába h sokat fogolalkozol vele, akkor sem vagy tengerimalac akivel tudna beszélgetni játszani stb. Azt ajánlom vegyél mellé még egy társat mert így ne várd hogy barátkozós lesz, és azt se várd h sokáig fog élni! És iszonyatosan boldogtalan lesz. Nekem 2 hétig volt egyedül a tengerimalacom, meg se mukkant semmi, mikor meghozta a társát azóta szinte be nem áll a szája mindig beszélgetnek stb. Hidd el ha lesz társa teljesen másképp fog viselkedni!
2013. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Fraser6 válasza:
ez egy hatalmas hülyeség. az én malacom több mint 1 éve egyedül van és látszik rajta hol boldog. beszélget szaladgál, és eszik rendesen. néha összeeresztem nyuszival de kb rá se néznek a másikra. semmi de semmi baja nem lesz a malacnak attól hogy egyedül van ha foglalkoznak vele!
2013. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Következő hiba: nem szabad nyuszival össze ereszteni. Ember tudsz olvasni??? www.gemon.ro ajánlom figyelmedbe. LE van írva itt is (mint mindenhol máshol) hogy miért nem szabad egyedül tartani a malacot, és ha ég ennek sem hiszel youtubn van videó hogy állatorvos is azt mondja, hogy nem lehet egyedül tartani. LEHET hogy boldognak látszik,de nem az. Kint a szabadban csoportokban élnek, ehhez vannak hozzászokva, nem ahhoz hogy egyedül leéljék az életüket. De hát ti tudjátok, a ti malacaitok, és a ti lelkiismeretetek, de ilyen embernek ne való tengerimalac és tuti hogy el venném tőletek.
2013. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Így van. Igaza van az utolsó válaszolónak!!! nem kéne egyedül tartani... csak megkeseríted csóró életét. és kedves utolsó egyet értek veled!!!!!!! én is elvenném tőlük mint a huzat. ha nem tudják az állatnak megadni az ALAP dolgokat, mint egy társ, akkor ne tartsanak állatot. ennyi
2013. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!