Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Arcon pisilt a nyuszim, lehet...

Arcon pisilt a nyuszim, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Épp pisilni kezdett az ölemben, a helyére akartam tenni, de ahogy megfogtam, megijedt, ugrott, spriccelt... :D Azóta arcot mostam szappannal. Ennyi elég? Szemembe, számba nem jutott szerencsére.
2013. jún. 26. 05:18
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Megfogsz halni!
2013. jún. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. :/ Reálisabb válaszokat várok.
2013. jún. 26. 06:06
 3/8 anonim ***** válasza:
semmi bajod nem lesz főleg ha mostál arcot.
2013. jún. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyugi, engem egyszer a kutyusom pisilt le, mikor kicsi volt :) nem lett semmi bajom :DD (na megkérdezthetnétek hogyan: egyik délután elaludtam, a kiskutyám meg... gondolom fel akart ébreszteni és véletlenül kifolyatta :D)
2013. jún. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Húú de perverz vagy.
2013. jún. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
25%
100%osan biztos vagyok benne hogy bőr rákod lesz,sőt még az agy daganat veszélye is fenn áll,nem beszélve az erek elmeszesedéséről.
2013. jún. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oh, ha tudom, hamarabb veszek nyulat, és pisiltetem magamra. :D Köszi amúgy a válaszokat. :)
2013. jún. 26. 07:46
 8/8 anonim válasza:
nem lesz semmi:D vannak emberek akik a saját pisijüket kenik az arcukra mert "elvileg" jót tesz neki:DD szóval köszönd meg a nyuszidnak a kényeztetést
2013. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!