Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsög sebére állatorvos...

A hörcsög sebére állatorvos felírt egy cseppet amivel kezeljem, de folyton lenyalja. Fog így hatni?

Figyelt kérdés
A hörcsögöm előző tulajdonosánál a futókerék mindkét tengelyéből befelé kiállt egy fémdarabka. Nálam nem ilyen kereke van. És valószínűleg az felsérthette mindkét oldalát, mert ugyanott van egy kb 4 mm átmérőjő kör alakú seb, ami már varas, látszik hogy nem túl friss. Csak folyton vakarta és nyalta. Elvittem az állatorvoshoz, aki adott egy cseppet, hogy minden nap cseppentsek rá neki. Ezt meg is teszem, csak hogy a hörcsög szinte azonnal lenyalja. Mindig próbálom elterelni a figyelmét miután rácseppentem, de ez nem mindig sikerül, és van hogy lenyalja. Fog így hatni a szer szerintetek hogy állandóan lenyalja??
2009. okt. 14. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj rá, vagy vegyél egy gallért. Akkor nem fogja tudni nyalogatni.
2009. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gallért vegyél neki vagy kösb be.Mert ha lenyalja nem fog hatni.
2009. okt. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gallért?? De hát nagyon pici. Szerintem ilyen gallért nem is árulnak. Meg úgyis leszedne magáról mindent, be sem tudnám szerintem kötni semmivel, mert annyira kicsi :(
2009. okt. 14. 16:15
 4/4 anonim válasza:

Az is lehet,hogy azért kaptad a cseppet,hogy lenyalja a sebét,mert egy olyan baktérium van nyelvükön ami gyógyítja a sebeket,de azért kérdez meg az orvost.Amúgy a mienk is varras volt,nyalogatta magának és hamar begyógyult:)

Gyógyulást neki!

2009. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!