Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bogyózik a hörcsög, de a...

Bogyózik a hörcsög, de a kezembe?!?!

Figyelt kérdés

szóval egyik rokonomnak volt 2 hörcsögje,de veszekedtek ezért elhoztam az egyiket.úgy tünik kijövünk egymással,el van a kis lakosztályába is.

A probléma az hogy amikor a enyerembe van,akkor jön rá a bogyózhatnék és le is pisilt.Normális h a kezembe bogyózik meg hogy ennyit?


2011. nov. 14. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom annyira megijedt hogy beszart.
2011. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én is gondoltam rá,de kivettem vagy 3-4 szer és nem menekül,tök jól el van,nem hiszem hogy annyira fél vagy megijed.

ezért nem tudom miért csinálja.

2011. nov. 14. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ijedtségből, félelmébe tette ezt. Nem szoktak ilyet csinálni, de ha nagyon félnek, akkor igen! Én is ezt tapasztaltam, és tudom hogy a félelme miatt, mert amikor már teljesen kézhez szokottak, nem csinálnak ilyet soha!
2011. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is jól elvan, de hidd el, fél még!!

A kis hörik még nálam is ezt csinálják, ők nem megharapnak hanem bepisilnek félelmükbe.

2011. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik 2-3 hét múlva. Addig is szépen kezet mosol utána és kész.

Még meg van zavarodva, nem érti miért van egyedül és ki vagy te. Hízelegj neki finom falatokkal, finoman vedd ki, engedd fel az asztalra/ágyra hadd nézelődjön, ajd neki időt! :)

2011. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Türelem..:)

Elmúlik majd addig meg majd kezet mosol...:)


Nem nagy mesterei egyébként a visszatartásnak a hörcsögök így ha elkezd izegni mozogni akkor majd észreveszed, hogy mikor akar pisilni és visszateszed..:)

2011. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lassan egy éve van meg a hörcsögöm, és mikor kiveszem, elkezd szaladgálni és mindig belebogyózik a kezembe..:)) Pisilésre is volt már példa, de az nem olyan gyakori.:)
2012. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!