Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot hogy szoktassam...

Tengerimalacot hogy szoktassam magamhoz, hogy szelídebbek legyenek?

Figyelt kérdés
Van két tengerimalacom, az egyik 1,5 hónapja nálam van, másikat pedig ma vettem, és most egyben vettem egy nagy ketrecet is 120x85-eset nekik. No most. Hogy tudom megszelidíteni őket, hogy ne féljenek tőlem? Álltalában behúzódnak a helyükre a házba, meg stb. Mit csináljak?
2013. jún. 27. 15:58
 1/3 susogosmacko válasza:
Ne tégy feléjük hirtelen mozdulatokat.Kényeztesd őket finomságokkal,mint például uborka és hasonló zöldségek. Sokat simogasd őket.
2013. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
próbálj meg 5 napig nem nagyon simogatni őket, ne nyuzd, dögönyözd őket, csak adj nekik enni, és utána párszor simogassd meg őket, hogy tudják hogy te jó ember vagy, és förődsz velük... ha csak ennyit csinálsz 5 napig utána megtanulták hogy benned lehet bízni és igénylik majd a szeretetet. az enyém is pontosan ilyen nevelést kapott, mostanra egész nap berreg és hozzám dörgôlőzik, nagyon hálás mindenért és látszik hogy szeret és szelíd:)
2013. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is ma vettem és nkm is köszi a tippeket :D ha legközelebb veszel próbálj meg szelídet/szelídebet enyém várja hogy kivegyem nem is fut el és hadja magát simogatni :) :D sok sikert!:) próbálj almát adni az enyém imádja!:)
2013. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!