Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacunk megharapott....

Tengerimalacunk megharapott. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Szépen leharapta a bal mutatóujjam végéről a bőrt. Tegnap elkezdett vérezni este (nem vettem észre), ki akartam szedni a hajamat az arcomról, és egy csomó vér lett ott. (bocs, ez kicsit undorítóra sikerült) És eléggé fájt, max. a körmömet tudom csak használni ott. Anyu nem mond semmit. Lehet valami bajom? 11/L

2013. jún. 28. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod,de vigyázz,hogy a malacod ne az ujjadon koptassa a fogait :)
2013. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyukád azért nem mond semmit, mert nem biztos a dolgokban. Nem lesz semmi bajod, csak akkor ha patkány harap meg
2013. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tengerimalac emberré fogsz változni! :)


jó az, olyan szuperhős még nincs!

2013. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer béna voltam és benyúltam a két verekedő malacom közé hogy szétszedjem őket. A hüvelyujjam tövét kapta el a malac, az izomban, jól feldagadt másnapra, de semmi bajom nem lett. Lebetadinoztam és annyi.
2013. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kb. ugyanolyan betegségei lehetnek mint mint nekünk. Ha nem beteg akkor semmit nem kaphatsz el.


Legközelebb ne akard megenni a kajáját :)

2013. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:DD Köszi :) Akkor megnyugodtam
2013. jún. 28. 11:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod,csak azért amíg be nem gyógyul mindig betadinozd be és tegyél rá ragtapaszt.:)
2013. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vértengerimalac :D


de tényleg nem lesz bajod..:)

2013. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!