Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom elég agresszí...

A tengerimalacom elég agresszív. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ezenkívül az alomba matat valamit.

2013. jún. 28. 19:21
 1/8 VVVVVivien válasza:
0%
mert te agresszivitod xdd
2013. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi óta van meg?
2013. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet.Lehet azért,mert még csak most került oda és még fél.Lehet,hogy már öreg és azért.Lehet,hogy magányos,a depresszió kerülgeti=Többet kéne vele foglalkozni vagy egy társat venni neki.Lehet,hogy egy túl zajos helyen van ezért nem tudja magát kipihenni.Vagy most vettél neki egy új társat és próbálja védeni a területét.


Írd le,hogy pontosan mik a ,,tünetek" és a körülmények,akkor majd többet tudok segíteni,konkrétan megmondani a bajt,nem csak találgatni.;)

2013. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azok a tünetek amiket leírtam, tegnap óta csinálja-ekkor cseréltem almot.
2013. jún. 28. 20:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, és egyedül van, több mint egy éve megvan.
2013. jún. 28. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy az alomban matatás a gond,Az csak plusz,valamit keres,egy fincsi falatot,amit leejtett:) Ha már ilyen regóta egyedül van,akkor szerintem ez a gond...Kezgy el többet foglalkozni vele és/vagy vegyél neki térsat.Lehet,hogy kezd depis lenni...:/
2013. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hello

Hasonló a gondom nekem egy kb 2 éves vagy fiatalabb malacka van oscar :D volt társa testvér pár voltak de a dezső meghalt nem tudjuk nem evett orvos adot neki valamit amitől ennie kellet volna és 2 óráig nem néztünk á és meghalt kb 1 évig volt egyedül az oscar most egy 4 hetest hoztunk neki de kergette bele nyomta az orrát a seggébe és a dezsőre rá is mászott megakarta dugni igaz nem volt lánnyal és lehet azért de emiatt nem hiszem hogy meghalt volna. Most szétszedtük a kicsit és az oscart mert nem tudtam aludni kergette a pici mélyen visitot és zavaró volt de most egy pici hörcsög ketrece van a kcs igy nem mozog ami biztos idövel hasonlot vált ki mint az oscarbol.

Tegyk vissza nagyob hely társaság miatt plusz a kicsi nem jön ki a házbol benézek és ugrik fordul egyet nagy ketrecben is ez volt csak futot. Mi legyen én visszaraknám és elviselném a hangot vagy békén hagyná a kicsit valoszinű az hogy régeb óta van bent az oscar sajátjának érzi plusz időseb jóval igy előnyben van van vele szemben de még nem bántották egymást veszélyesen inkább csak játszottak de ezt a kicsi hátra ugrással hangokkal kisérte ami zavaró. Bocs hosszú lett de ha tudjátok hogy volt talán jobban tudtok segíteni.

Köszi.

2013. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia ! Elő fordulhat , hogy unatkozik , meg hallottam olyat is , hogy egyedül tartott malac depressziós lett... A tengerimalac társas lény !! Kell neki egy ,de lehetőleg több társ (malac)! ő így érezné jól magát :)
2013. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!