Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egyik dzsungáriai törpehörcsög...

Egyik dzsungáriai törpehörcsögöm elég furán viselkedik. Alig mozog, nem eszik, gyorsan veszi a levegőt. Arra gondolok h megfázott. állatorvoshoz nem tudom vinni mert anyagilag nem tudjuk fizetni. Van vmi ötletetek h mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el állatorvoshoz, vagy meghal. KÖnyörgöm ne tarts állatot, ha azt a pár ezer ft-ot nem tudod rááldozni. Ha te beteg lennél, téged is kórházba vinnének a szüleid, fizetnék amit kell. Miért ér kevesebbet az ő élete, mint a tiéd?

Vidd el, max megbeszéled vele, hogy most csak egy részét tudod kifizetni, a következőt x időben. Megfogja érteni, de könyörgöm, ne hagyd meghalni.

Az a kis élet csak rád számíthat, senki másra. Te vagy neki a családja, te véded meg, ha bajba kerül, az élete is tőled függ. Ha szereted, elviszed dokihoz, és az állatdokik egyike sem olyan vérmes, hogy ne fogadná el a részletfizetést.

2009. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah,ezek a tünetek nem arra utalnak,hogy a legjobb passzban van szegény hörid..!Minden állat felelősséggel jár,Te sztem ne csinálj vele semmit,irány az orvos!
2009. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
am. már kezd jobban lenni... előbb szaladgált, életvidám volt... és tudom gondozni mert mindenük megvan ami csak kell.. csak adódott pár dolog amiért nem tudnám elvinni állatorvoshoz.. betakargattam, vizet adtam neki meg almát próbálok..
2009. okt. 14. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
talán jobb is ha most meghal szegény, ha nincs pénzed orvosra
2009. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha nincs rá pénzed éppen, akkor add zálogba az aranyaidat, én is mindig ezt csinálom ha állatorvoshoz kell vinni valamelyik macskámat, de éppen pl. hónap vége van. Mindenképpen szűkséges lenne szerintem, mert ezek a tünetek komoly bajra utalnak, sajnos tapasztalatból tudom :S Mindig ellenőrizd a testhőmérsékletét, ha úgy érzed hogy alacsonyabb, akkor mindenképp azonnal cselekedni kell, az az orvoshoz vinni, akár az ügyeletre!! Sok sikert!
2009. okt. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért igazán írhatnál, mi lett a höriddel. Vagy annyira rosszul van, hogy már nem is mersz írni?

Legelső válaszoló

2009. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

meghalt...

7 kishöriből már csak 1 van...

4-et megevett az anyja hiába adtam neki kálciumos stb.. vizet.. 2 meghalt gyomorrontásban vagy megfázásban és 1 még él + 2 nagy... szval azért nem írtam mert eléggé kivoltam nem is voltam fent neten... először úgy nézett ki hogy megmarad a beteg kisjörcsög de aztán... :( eléggé sajnálom h nem tudtam megmenteni.. azt hiszem nevelgetem ezt a 3-at és nem kell többé... :\

2009. okt. 17. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!