Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkorát tud ugrani egy...

Mekkorát tud ugrani egy tengerimalac?

Figyelt kérdés

két kérdésem lenne:

1,mekkorát tud ugrani egy tengerimalac? mert csináltam a ketrecébe egy emeletet és ha két lábra áll fel éri de nem akar felugrani pedig szeintem nem olyan magas és szerintem fel tudna ugrani talán fél vagy mért nem megy fel? csak alatta kuksol .

2,az udvaron mivel vagy hogyan kerítsek el neki egy részt?

előre is köszi



2013. jún. 29. 17:16
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és ma mióta betettem neki az emeletet azóta mintha félősebb lenn miért?
2013. jún. 29. 17:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer kiugrott a 10cm.es üvegakváriumból és csak a puszta aljáról! válaszodra nem tudok válaszolni :)
2013. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a három közül kettő simán, helyből felugrik a 20 cm-es emeletre, a harmadik az inkább felmászik.

Távolba is tudnak vagy 30 cm-t ugrani.

Írd be a youtube-ba, hogy guinea pig jump, kiad egy csomó találatot.

2013. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért félősebb, mert megijedt az új tárgytól.
2013. jún. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Guinea pig popcorn. Ezt nézd meg. A kis kölyök malackák miket ugranak... :D + Még 180°-ban képesek is megfordulni a levegőben. Elképesztőek xD

Popcorn akkor van, amikor a kölykök nagyon boldogok és ilyenkor ugrálnak, rohangálnak össze-vissza. Itt látod, hogy csak a kölyök milyen nagyot ugrik.

2013. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van emeletem. ÉS helyből ugrálnak fel rá. Pedig 20-22cm-er. Lazán tudnak egy 25-öt ugrani:)))
2013. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Huhh,ha játékos kedvükben vannak sorra ugrálnak fel egymás után az emeletre,pedig nincs alacsonyan.Ilyenkor öröm nézni őket :))
2013. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyémek kiugranak a kádból:).
2013. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Klayura ***** válasza:

1. átlagosan 50 centiméterre is fel tud ugrani ha nagyon akar.

a tengerimalacok jobban szeretnek elbújni, én is raktam be nekik függőágyat, de csak aláfeküdtek...

2. csibeháló, spernórács, de lehet e célra kapni "kerítést".

2013. júl. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!