Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet hogy ez azt jelenti:...

Lehet hogy ez azt jelenti: Eljött a vég?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 13 éves vagyok és van egy aranyhörcsögöm. Kb. 1 éve vettük akkor két hónaposan és mostanra már elég furi. Még mindig járkál eszik de nem nyitja ki rendesen az egyik szemét és a fenekét nem akarja pucolni ezért elég koszos mindig. Régen ezt nem csinálta. Vajon mi lehet a baja? :( vajon ez azért van mert öregszik és meg fog halni? :(
2013. jún. 30. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy aranyhörcsög nem 10 hónapot él, hanem több évet, ez egészen biztosan nem a vég. Vidd el állatorvoshoz, hátha beteg!
2013. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én hörcsögeim 3 évesen haltak meg. És sajnos ugyan ezeket a jeleket mutatták :/ sokkal többet aludtak mint az előtt.
2013. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vidd el a dokihoz holnap
2013. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az én hörcsögöm kicsit több, mint 5 évesen pusztult el (miután 4 és fél évet élt nálam). ha már most a végét járja nálad a hörcsögöd az bizony azt jelenti, hogy valamit nagyon de nagyon rosszul csinálsz.


de most első tennivakó/lépés: állatorvos. a többit majd ő megmondja...

2013. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!