Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha ezt csinálja a törpenyuszim...

Ha ezt csinálja a törpenyuszim, az azt jelenti, hogy élvezi a simogatást?

Figyelt kérdés

Az oroszlánfejű törpenyuszim kb. 2 hónapos.

Amikor benyúlok a ketrecébe pl. enni adni neki, olyankor nagyon sokszor elkezdem simizni, végig a kis testét. Ilyenkor lefeksik hasra, jóformán "kinyúlik" (:D), és becsukja a szemét. Ha elveszem a kezem, kis ideig még pihenget, aztán felkel és ugrabugrál tovább:)



2013. jún. 3. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
lehetséges
2013. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D
2013. jún. 3. 12:00
 3/10 anonim ***** válasza:
egész biztosan, olyankor kicsit bealszik mikor simized és ez a biztonságérzet legnagyobb elismerése :)
2013. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De örülök neki!!!:)

Eddig annyira nem volt oda értem, de tegnap is pl. odajött hozzám, és a lábammal játszott, meg az ölemben evett a kezemből:)

Amúgy kislány:)

2013. jún. 3. 16:12
 5/10 anonim ***** válasza:
eleinte nálunk is ez volt aztán egyre jobban oldódott fel :) amúgy később vigyázz ezzel a ketrecbenyúlkálással mert ha ivaros lesz akkor elég területvédők tudnak lenni főleg a kislányok, nekem fiú van de párszor már megkapott mikor takarítgattam bent nála, azóta vigyázok de egyébként ketrecen kívül egyáltalán nem agresszív csak a helyét félti :)
2013. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm:)

Hogy érted hogy oldódott fel?:)

2013. jún. 3. 17:03
 7/10 anonim ***** válasza:
hát mikor idekerül 6 hónaposan kise jött a kecóból meg nem is erőltettem utána hogy kijött akkor még elfutott előlem meg csak ült a ketrecen kívül, idővel már aludt is kint meg és nem futott el ha odamentem hozzá most meg már olyan mint egy mágnes :) vannak napok amikor nem engedi a simit meg hogy felvegyem de többször van hogy jön oda simizni meg ott van ahol mi (apával), ha vacsizunk akkor már jön kunyizni mint egy kutyus :) szóval látható rajta hogy megbízik bennünk :)
2013. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:))
2013. jún. 3. 21:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyankor el alszik
2013. júl. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Máskor nem is látom csukott szemmel aludni.:)
2013. júl. 6. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!