Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak ha a tengerimala...

Nikolett1 kérdése:

Mit csináljak ha a tengerimalacomnak melege van?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
rakj alá járólapot, vagy egy jégakkut a ketrecébe.
2013. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fagyassz le egy 1,5 l-es üveget, aminek a tartalmát már megittad és feltöltötted csapvízzel. Majd ha megfagyott csavard törölközőbe és tedd be a ketrecbe (lehetőleg olyan helyre ahol kényelmesen mellé tud feküdni).
2013. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 2. 14:04
 4/9 anonim válasza:
42%
Én is egyetértek a járólapos, jégakkus változattal, mert ezt több kisállat hűtésére is szokták alkalmazni a nagy nyári melegben. Habár a jégakkuval kapcsolatban annyi, hogy azt nem árt betenni valamilyen fémdobozba, mert amikor olvad ki az akku, közben vizet ereszt ki magából, és így eláztatja az almot ami a kisállat alatt van. Szerintem még az is jó megoldás hogyha egy törülközőt hideg vízzel bevizezel, és jó alaposan kicsavarod, majd a ketrec tetejére teríted. Néhány óránként újra lehet vizezni, mert megszárad.
2013. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 4. 09:20
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én általában vagy megfürdetem vagy bevizezem a kezem és úgy simogatom
2013. aug. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. aug. 4. 17:53
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Vegyél 6 db PC proci hűtő ventit és ezeket kösd össze párhuzamosan, majd kábelkötegelővel rögzísd egymáshoz! Figyelj arra hogy a dugasztáp le tudjon adni x*300mA-t, x=ventillátorok száma. Az én malacaimat 12 venti hűti, garantált az éjjel-nappali szélvihar és soha nincs melegük. Néha vérzik a fülük de egyébként jól vannak, meg 4-5 hónapot szoktak élni, de legalább nincs melegük. Szerintem minden tekintetben az élet minősége számít, mint hossza. Ja azt majdnem elfelejtettem, ezt a ventillátor-létesítményt a ketrec tetejére tedd, és lefelé, egyenesen a malacokra fújja a levegőt. Én néha vizet is szoktam bepermetezni hozzájuk, az is hűt. Amikor már nagyon remegnek akkor természetesen lekapcsolom a létesítményt 15-20 percre. Remélem tudtam segíteni! :) -ha az építéssel kapcsolatban kérdésed van, írj :)
2013. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!