Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 tengerimalacot hosszabb...

2 tengerimalacot hosszabb útra külön hordozóban kell szállítani, vagy egybe is bele lehet rakni őket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kevés az információ. Ismerik egymást? Milyen neműek? Stb. bővebben írd le, így nem lehet válaszolni a kérdésre.
2013. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha együtt élnek, persze, de én egy macskahordozóban szállítanám őket, mert az kényelmesebb... Ebbe kettőt semmiképp: (még egynek is kicsinek tartom hosszabb útra) [link]
2013. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 összeszokott felnőtt nőstényt, autóban 4 órás útra. Annyi a lényeg, hogy jobb nekik külön, vagy úgy csak még jobban félnének? Illetve mit kell berakni nekik? Inni-enni? Alom? Pokróc?
2013. júl. 3. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb lenne egybe. Rakj be nekik pici vizet meg egy fél almát

és ennyi. Kibírják azt a 4 órát.

2013. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem is nyugodtan mehetnek egyben, hiszen mivel ismerik egymást, legalább össze tudnak bújni, és megnyugtatják egymás ha félnek is közben. Ennyi időt ki fognak bírni, de valami zöldséget vagy gyümölcsöt tegyél be nekik.
2013. júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 snapsz94 válasza:
Melléjük egy macskát, s mindenki boldog lesz.
2013. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!