Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam egy kis egeret...

Találtam egy kis egeret cickányt vagy patkányt nem tudom de kicsike szeme csukva szőre van nem tudom hogy etessem?

Figyelt kérdés

Tejet meg sajtot nyalogassa de nem tudom hogy az elég-e neki a helyén rohangál halszik

Nem akarom bántani csak nevelgetni hogy megnőjön


2013. júl. 3. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Eddig a legrosszabbakat csináltad vele.

Vegyél kecsketejet, és fecskendőből etesd azzal.

Semmi tehéntej, vagy sajt.

2013. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a legjobb amit tehetsz vele az, hogy egy teknőssel eteted meg. Egy időzített bombát akarsz felnevelni, ami neked köszönhetően pár hét múlva már szaporodó képes lesz, ha egér akkor a saját vizeletétől durván fog bűzleni, mely szagcsíkot maga után húzza. Attól az egyetlen egy rágcsálótól amit valahogy kétlek, hogy cickány (ami védett) év végére több száz utód fog származni, melyeknek csak annyi hasznuk van, hogy a ragadozókat ellássa táplálékkal.
2013. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia nevelgesd nyugottan, de amint kinyitja a szemét ragd ki elvégre mégis csak vadonban született, nem házikedvenc.
2013. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha hegyes, hosszú orra van, viszonylag rövid farokkal, cickány, ha nem, akkor egér. Ha cickány, rovarevő, ha egér, rágcsáló. Szerintem már tud önállóan enni, nincs szüksége tejre.
2013. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nyitrai János ***** válasza:
Hát először is állapítsd meg h mi az! Azután nézz utána a neten! Ha hosszú pikkelyes farka van akkor patkány (vagy talán egér) ;)
2013. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!