Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Afrikai fehérhasú törpesün...

Bratilla kérdése:

Afrikai fehérhasú törpesün számára milyen aranyos, tréfás neveket tudtok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudtok olyan neveket egy süninek, ami aranyos, vagy vicces? Vagy akár normál nevek is jók, amik illenek egy sünire. :) Fiú- és lánynevek is jöhetnek, a nemét még nem tudjuk. :)


2013. júl. 3. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
tüske baba, kis barack, nova, tűpárna, mimo, nemo, lulu, kavics, teddy, nadin, tipo, fifi, trudy most ezek jutottak ezsembe, de majd még írok
2013. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Málna, Tücsök, Afrika, Color, Linda, Szuri, Grafit, Selyem, Pizsi, Berry, Bíborka, Killer, (James) Bond, R2D2, Dóri-Dorka (átlagos, de ismerősömét így hívják, szerintem aranyos név). Esetleg virágnevek? ;)
2013. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezek mind jó nevek, főleg a Tűprna meg a Grafit cuki :) Ha valakinek van még ötlete, írjon, nem tudom, melyik lenne az igazi, bár majha látni fogom a sünit, akkor talán könnyebb lesz :)
2013. júl. 3. 17:08
 4/10 anonim ***** válasza:
hali, az első válaszoló vagyok, és mint ígértem... sissi, czeffy(ejtsd ceffi), gombóc, és a második válaszolónak igaza van, lehetnének akár virágnevek is :)
2013. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az enyém Mikka :)

Borzos, Misi, Pötyi, Lala, Fluffy, Pamacs, Mini, Afro

2013. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Gesztenye,Grafity,Tüsi,Böki,Szuri,Ekhó,Mimi,Zizi,Afro,Lara,Tutyi,
2013. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 UgrinPetra válasza:
Az én sünimet Szefi-nek hívják
2015. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
puszedli,lola,isabell,hanna,zara,zóé,queen,kuka,morgó,szundi,babilon,fahéj,gyömbér,pipacs
2015. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tüsi, Sün Balázs
2015. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
barack,balázs,böki,tüsi,pötyi(ha pöttyös)
2016. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!