Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jöhőhéten kapok egy toy...

Jöhőhéten kapok egy toy oroszlánfejű nyuszit és egy tengerimalacot, már van egy tengerimalacom. Szerintetek hogyan építessek nekik házat egy nagyot vagy mindenkinek egy kissebbet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha jól kijönnek egymással,akkor lehetnek együtt,DE:

- akkor elég nagy házat kell építeni :-)

Fontos,hogy mindketten jól elférjenek(bár gondolom azért kiengeded őket néha szaladgálni)


- Nálunk a tengerimalackák is külön voltak,viszont értelemszerűen egy-egy kisebb terráriumba trónoltak :-)


De irigyellek,hogy ilyen aranyos kis állatkák lesznek a közeledben :-P

2009. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is úgy gondolom amit az előttem levő mondtott bár voltunk a családdal egy évvel ezelőtt egy ilyen mindenféle állatszépségversenyen és ott malacok is voltak és megkérdeztem tőlük hogy,a nyuszimat meg a tengerimalacomat össze tehetem -e. És ott az a személy azt mondta hogy nem szabad mert valamiféle betegséget kaphat el a tengerimalac a nyuszitól. De viszont máshol meg mindig azt írják,mondják hogy nyugodtan összetehetem őket.
2009. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!