Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tegyem a tengerimalacom...

Hogyan tegyem a tengerimalacomat boldoggá, és hogy értsem meg?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogyan vidíthatnám meg a tengerimalacomat... A barátja ( egy tengerimalac) a közelmultban pusztult el. Azóta megváltozott. Válogatósabb, és jobban burukkol, mint általában szokott. Segítetek, hogyan értsem meg, vagy éppen hogyan felejtessem el vele ezt a szörnyű eseményt??

2013. júl. 7. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Foglalkozz vele
2013. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dédelgesd sokat,lehetőleg úgy ,hogy hallja a szívdobogásod(ez azért jó,mert az anyukájára emlékezteti,és így biztonságban érzi magát),és próbáld meg a kedvenc zöldségeit adni neki. Sajnos ennél többet nemigen tehetsz. Szegényke valószínűleg most gyászol...Hagyni kell neki egy kis időt,és addig is éreztetni kell vele hogy nincs egyedül.
2013. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. júl. 7. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
inkább vegyél neki még egy társat, mert még a végén ő is meghal depresszióban. az malik annyira kifejezetten nem gyászolnak, el fogja fogadni új társát.
2013. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sajnos ha régóta vannak együtt akkor annyira jóban voltak hogy a másik is hamarosan meghal mert nem tudja feldolgozni de én azért drukkolok
2013. júl. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát... Mondjuk ma találkozott egy másik malaccal :D (kb negyed órát kinn legeltettem, ami nagyon tetszett neki, és csináltunk egy kis kifutót, és annak is örült... Viszont, ami jó, (hogy nem annyira terhelte meg) azért, mert már a vége felé nem sokat találkoztak.
2013. júl. 8. 16:54
 7/7 A kérdező kommentje:
ja, és sajnos azt mondta anya, hogy a kutyusunk, és a maradék 1 malacunk, (ami az enyém) elpusztul, és többet nem lesz semmien állatunk, mert ugye fájdalmas (sok-sok év után) hogy elpusztul... Én is még akkor kaptam, mikor megszületett, tehát szerintem nem annyira fáj neki, mert én is vele vagyok nagyon sok ideje.
2013. júl. 8. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!