Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak ha a szüleim...

Bencse02 kérdése:

Mit csináljak ha a szüleim nem engedik, hogy kisállatot tartsak a panelházunkban (kutya, cica, tengerimalac, hörcsög)?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Tudomásul veszed. Majd lesz állatod, ha a magad lábára állsz.
2013. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kösz de azért nem tudsz valamit kitalálni, hogy mit csináljak?
2013. júl. 8. 17:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem tudsz mit csinálni... tudod kérni, próbálni bizonyítani a felelősségteljességed, de akaratuk ellenére nem tudod elérni
2013. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
beszélj velük, hogy te nem tudsz élni állatok nélkül, (vagy valami ilyesmi), vagy az egyik közeli rokonodnál tarthatsz állatot. (pl én a papánál tartok békát)
2013. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Biztos nem tudtok valamit?
2013. júl. 8. 20:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Én addig könyörögtem amíg nem kaptam egy tengerimalacot, majd még egyet. De előtte kaptam egy ékszerteknőst, már 3,5 éves meg egy hörcsögöt. Én azt javaslom hogy segíts a házimunkában meg könyörögj.
2013. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz saját házad akkor tartasz állatot, de ha tngerimalacot, nyulat, macskát, kutyát... szeretnél akkor csak is akkor vegyél ha van a lakásod közelében TISZTA PARK vagy KERTESHÀZBAN laksz. Àllatkinzás bekényszeriteni őket napközben a házba. Persze este jöjjőn be minde állat kintről ezzel igy vagyok de napközben hogy egy 42 fokos panellban kuksoljon, UNDORÍTÓ!!...
2013. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Valamit valaki próbáljon már meg kitalálni mert már kezdek unatkozni, hogy nem tudok "valakivel" játszani (állattal)!!!!! Nagyon várom valakinek a segítségét!
2013. júl. 9. 14:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit csinálni, a könyörgésen kívül, hiába vársz választ nem kapsz számodra megfelelőt, mert erre NINCS helyes válasz. Könyörögj stb. Ennyi. Én személy szerint vagy hörcsögöt vagy tengerimalacot ajánlok. De inkább tengerimalacot. Előnyök: a tengerimalac aranyos, barátságos, okos, játékos, játszhatsz vele te is, stb. hátrány: nem lehet egyedül tartani 2 kell mert társas élőlények, nagy ketrec kell nekik minimum 100*50 centis. Hörcsög előnyök: egyedül iy lehet tartani, kis ketrec kell neki, és vicces amikor a csövekbe mászkál hátrány: magának való állaígy nem szereti ha simogatják és nem játszanak vele, meg harap ha nem tetszik neki valami. Így én inkább tengerimalacot ajánlok, 2 lányt, próbáld kikönyörögni, de szerintem gyűjt össze egy kis pénzt, mert egy 100*50 centis ketrec is kb 10-12 ezer forint. ÉS a tengerimalac is darabja 1-3 ezer lehet. A kaja+forgács nem túl drága elég olcsóak.. Illetve annyi h mindennap kel neki egy kicsit gyümi vagy zöldség de az úgy is van otthon. Lehet hogy a szüleid azt fogják mondani hogy büdös, mond meg nekik hogy nem az, csak akkor lesz büdös ha nem takarítod ha minden háten egyszer kitakarítod nem lesz büdös, és mond meg nekik hogy pl az ember se büdös, csak akkor ha nem fürdik meg, ők sem büdösek csak akkor ha nincsenek kitakarítva.
2013. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
vegyél plüssbe :P
2013. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!