Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak ha a szüleim...

Bencse02 kérdése:

Mit csináljak ha a szüleim nem engedik, hogy kisállatot tartsak a panelházunkban (kutya, cica, tengerimalac, hörcsög)?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 15:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ami késik, nem múlik :)


Èn is azt ajánlom, hogy beszélj velük. Tudom, hogy könnyebb mondani, mint csinálni. Esetleg vedd meg az állatodhoz a cuccokat: ketrec, hám, stb. és sok sikert :) Szorítok :D Remélem hamarosan gazdi leszel úgy, mint én! :D

2014. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Mar rég szerettem volna kisállatot. Egydzer anyuval besétáltunk egyy állatkereskedésbe es minden allatrpól meghalgattuk a gondozók kiselőadását. A dzsungariari törpehöri egy olyan allat volt ami cuki, keves ideig el, kicsi es nem túl drága. Otthon megmondtam apának. Azt mondta ő egy-ket evig sem akarja elviselni. Mar úgy beleéltem magm, hogy mikor ezt mondta el keztem sírni. Es es ekkor beadtta a derekát. A höri után még egy höri utnna 2 tengerimali amelynek meg most is boldog gazdija vagyok(a hörik elpusztultak).

2015. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 eszter2005 válasza:

Kérd meg hogy had üljél le egyszwr velük mondjuk kávézni vagy ilyesmi.

És besz3lj velük hatàrozottan.

2015. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!