Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sír a tengerimalacom vizelés...

Sír a tengerimalacom vizelés közben, vki vmilyen gyógymódot tud?

Figyelt kérdés
Már 2hete felsír a malckám ha pisil, tudom h van vmi baja, olvastam rola h vesekő vagy hugyholyaggyulladás, kenem a nemiszervét körömvirág kenöccsel adok neki mindennap petrezselymet de mégsem javul, vki tud vmi tanácsot adni??
2009. okt. 18. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el orvoshoz!

Pontosan csak Ő tudja megmondani!

2009. okt. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Aggy neki egy fejest lapáttal xD! bocs csak vicc!

Nekem is volt tengeri malacom én ilyenkor gyermekláncfű levelét adtam és elmúlt! Csak most az a baj hogy ősz van és nemigen lehet már találni!

2009. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
KÖnyöröm, ha állatot tartasz miért nem érzel annyi felelősséget érte, hogy elvidd állatorvoshoz. Nincs 1-2 ezer forintod, hogy kikezelje, inkább kínzod. Ha látod, hogy fáj neki, és nem múlik, akkor miért nem viszed el. Elég egyértelmű, hogy doki kell neki. Ha te lennél beteg, akkor gondolom elmennél orvoshoz. Te miért vagy különb? Ő is élőlény, érez, szenved. Azt se tudod mi a baja, csak vaktában kezeled. Kívánom, hogy egyszer te is szenvedj annyira, mint most a malackád, és téged se lásson orvos két hétig.
2009. okt. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Idióta! na mindegy!

Én ugy tanultam biológiából hogy az állatok nem tudnak sírni! Főleg a tegneri malacnak ha fáj valamije (tulajdonképpen minden állat) akkor sikít, vonyit vagy valami rossz hangot ad ki!

2009. okt. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

12:45ös igazán kedves vagy, tudod állatorvosin tanulok és lehet többet tudok mint te szal mellözél akommentedel jlenleg mellhártyagyulladásom van itthon kell feküdnöm szal nekem is kijár remélem most boldog vagy,ja és volt már orvosnál féléve ugyanez volta baja és gyogyszert nem kaphat mert belehalhat és ö mondta ezeket a gyogymodokat szal bekaphatod, ja és tök normlisan eszik és sztem ha már 1 állat nem eszik nagyobb a baja remélem értelemezed ezeket a sorokat

a többieknek hálas vagyok és köszönöm=)

2009. okt. 18. 13:30
 6/13 anonim válasza:
74%

A kérdezőnek abszolút nincs igaza, amikor a 12:45ös válaszolót leszólta.

A kérdésből nem derül ki , hogy orvosin tanulsz, hogy beteg vagy stb.

Honnan a fészkes fenéből kellett volna kitalálnia az írónak.

Másrészről a " kapd be" meg hasonló szavak, nem ezen oldalra valók.

Úgyhogy sztem másik oldalt néz magadnak, ahol használhatod ezen gyönyörű szavakat

2009. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kuss már! Ne itt veszekedjetek! a kérdezőnek és a malacnak pedig jobbulást!!!
2009. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
tudod 15:41es nem publikusak a dolgaim és azért jöttem erre az oldalra h segitsenek nem pedig kioktassanak
2009. okt. 18. 19:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha húgyhólyaggyulladás, szerintem házilag nem fogod tudni kikezelni, mivel gyulladás, szerintem antibiotikum kell neki mindenképpen. Gondolom a vesekővel is hasonló a helyzet. Mindenképp vidd el szerintem dokihoz, aki ad neki valami gyógyszert!
2009. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
13:02-esnek meg nem tök mindegy, hogy a kérdező milyen szóval fogalmazza meg azt, hogy fájdalmas hangot ad ki a malaca? Nyilván minden értelmes ember gondolja, hogy sírás alatt nem azt értette, hogy a malacka könnyezve zokog! Úgyhogy szerintem az idióta jelzőt magadra is használhatnád kedves 13:02-es! És ha nem tudsz válaszolni, akkor inkább ne írj semmit! A kérdező malacának jobbulást, és mielőbb doki!
2009. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!