Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyiket ajánljátok és miért?

Melyiket ajánljátok és miért?

Figyelt kérdés
Kisállatot szeretnék de nem tudom milyent.Törpehörcsögöm és egerem van, de én inkább olyant szeretnék most,amelyiket lehet simogatni és igényli is mert a hörim pld folyton elszalad ha simogatom és mindig csak menne (de szelíd, soha nem harap).Nyuszira,tengerimalacra,patkányra gondoltam.Sokat foglalkoznék vele.Nektek milyen van, egyedül vagy párban tartjátok...?

2013. júl. 10. 18:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, sikerült-e választani.

Mindenesetre a patkányt ajánlom. Nagyon kedves állatok, okosak, taníthatóak, és nagyon tudnak szeretni. És nem olyan büdösek, mint a többiek. A vizeletüknek konkrétan csak akkor érzed a szagát, ha olyan öt cm-ről szagolod, illetve takarítás előttre jól beérik a heti pisi, de egyébként illatosak!

Ajánlatos kettőt vagy többet tartani, nagyon társas lények. A fiúk lustábbak, mint a lányok, talán jobban igénylik a dögönyözést. A lányok inkább olyan feladat-megoldósak.

A puszi-adás volt a kedvencem, azok közül, amit tanítottam :)

2013. júl. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!