Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nemsokára kapok egy törpenyula...

Nemsokára kapok egy törpenyulat, és van egy ötéves kistesóm, aki szerintem fel fogja emelni akkor is ha a nyúl nem akarja, ha én is ott leszek akkor nem engedem, de néhányszor biztos elő fog fordulni. Megharaphatja ilyenkor a nyúl? Vagy mit csinál?

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkora állast ad neki a hátsó lábaival, hogy csakúgy csattan majd..de komolyan, ismerősöm így járt. Plusz ilyenkor kapálózik, karmol. Meg kell értetni vele, hogy ne emelgesse, a nyúlra is veszélyes, ha pl leejti.
2013. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :)
2013. júl. 15. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Megharapni nem hinném, hogy megharapja, inkább az a félő, mint ahogy az előző válaszoló is írta, hogy a nyúl elkezd rúgkapálni, mert menekülni szeretne és tesód véletlenül leejti. Erre nagyon oda kell figyelni, mert könnyen megsérülhet a nyuszi, meg hát a karmolások és rúgások se valami kellemesek. :)
2013. júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a törpenyuszi az ovis-álló állat. Talán ha felnőttet szereztek, vagy nagytestű nyuszit, akkor elég nagy lesz ahhoz, hogy ne kelljen félnie egy rossz mozdulattól, így védekeznie se kell.
2013. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod esetleg valahogyan úgy bezárni a ketrecet, hogy csak te tudd kinyitni??
2013. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, még csak most fogom megkapni, de majd próbálok olyat választani. Köszi :)
2013. júl. 16. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit!Remélem sok örömöd leled majd a nyusziban!(nekem 2 színes törpém van:-))
2013. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!