Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy győzem meg a szűleimet...

Atoszmottosz kérdése:

Hogy győzem meg a szűleimet dzsungáriai törpehöri tartásáról?

Figyelt kérdés
Anyát megtudnám győzni, de apa kemény dió...

#szülő #törpehörcsög #dzsungáriai #győzem #tartásáról
2013. júl. 18. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mondjuk megigéred nekik, hogy tanulsz, és javítasz a helyesírásodon... győzZem...
2013. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hoppá :)
2013. júl. 18. 09:44
 3/13 A kérdező kommentje:
De a tanulmányi eredményekkel nincs baj ( nehogy azt mond, hogy te még sosem írtál el semmit) apa büszke is rám, csak szerinte felesleges...
2013. júl. 18. 09:52
 4/13 Lilith1994 ***** válasza:
Szerintem ne vegyél. Nekem nem rég pusztultak el. Pedig minden rendesen volt nekik ketten is voltak... úgyhogy nem értem egy évesek voltak csak. :( be mentem az állat kereskedésbe és a nő annyit mondott hogy le járt az idejük... mondom köszi....:(
2013. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Utolsó!! Mert nem kereskedésből kellett volna venned pláne nem kettőt!! Magányos állat a hörcsög és a kereskedésben legtöbbször rossz körülmények között tarják őket a pontos korukat sem tudod, se a betegségeiket se azt ha beltenyésztetek. De az átlag életkoruk 1,5-2 év szóval nem haltak meg túl korán a tieid...


Kérdező! Szerintem csak vidd haza anyud úgyis megengedi, akkor vegyél egyet.. ;) Apud meg majd megbékél... Meg amúgy is ha "csak" felesleges számára, akkor nem ellenzi csak felesleges.. :)

2013. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Én is hallottam , hogy csak egyet szabad tartani.
2013. júl. 18. 12:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy írj, hogy hogy sikerül nagyon kíváncsi vagyok és szurkolok!! :) (Am ami alap, hogy mondd, hogy te gondozod stb)
2013. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez természetes :)
2013. júl. 18. 13:45
 9/13 Lilith1994 ***** válasza:
Kereskedőnél vettem, ő meg tenyésztőtől tudtam a korát. Egy hímet és egy nőstényt tartottam mert szerettem volna kis hörcsögöket. Keveset voltak együtt csak amíg ki pucoltam a helyüket és akkor nagyon jól kijöttek egymással, és direkt nem testvéreket vettem.
2013. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ajánlom a törpehörit. Nagyon egyszerű a tartásuk. Nekem 7 darab van, természetesen külön terráriumban laknak. Hobbi szinten van néhány alom, amiket eddig sikerült eladni vagy elajándékozni. Nekem egészségesek, függ attól hogy milyen magokat kap, meg még ezer dologtól az élettartamuk. Nem büdösek, jó fej kis rágcsálók!
2013. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!