Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van olyan hörcsög aminek...

Van olyan hörcsög aminek nincs kellemetlen szaga?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nagyon sok állatom van már.De hörcsögöm még nincs és nagyon szeretnék.De anyu csak akkor engedi ha nem büdös mertlakásban tartanánk.Szóval ha tudtok akkor mondjátok,ha lehet képet is mutathattok.
2009. okt. 20. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Van.Mindegyik,ha naponta 1-2 alkalommal alomlapáttal kiveszed a pisis-kakis forgácsot.

Én a forgács alá szoktam tenni kb.1 centi vastagságban macskaalmot is,az felveszi a szagokat.

Ha ezeket az egyszerű szabályokat betartod,nem lesz gond a hörcsögök szagával.

2009. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
nekem törpehörcsögöm volt, 3 naponta tisztítottam az almot és nem volt büdös sosem, csak ha 1 hétig bennmaradt véletlenül. :)
2009. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Egyetlen hörcsög sem büdös, ha elég sűrűn és alaposan tiszítod a ketrecét. Napi kis- (pisis/kakis alom ki) és heti nagytakarítás (ketrecmosás+alomcsere) mellett nem lesz büdös a hörcsög.
2009. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Én egy hét után szoktam.. és egyáltalán nem büdösök.. pedig 2 felnőtt van. (dzsungáriai)
2009. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Figyelj te utcsó kommentelő!!!Ha neked az tetszik hogy valaki gépelési hibáját kritizálod akkor először nézz tukörbe te.
2009. okt. 28. 07:37
 6/11 A kérdező kommentje:
Ó... Nem tanultad meg elsőben hogy a mondatokat nagy kezdőbetűvel kezdjük???Ja hogy még nem vagy 1.-ős értem.
2009. okt. 28. 07:38
 7/11 Salx Narval ***** válasza:
Nézd rendszeres takarítás,illatosított forgács,esetleg alá macskaalom és nem ,hogy nem büdös, hanem kimondottan illatos a ketrec előtt.Ez minden kis állatra érvényes.
2009. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én eggyáltalán nem érzem, mert a törpehöriim egy hörcsög wc-be védzik el a dolgukat, és minden nap kiürítem ... szoval nincs szaguk
2009. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
körcsög XD
2009. okt. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Elvileg a hörcsög nem igénytelen állat, szóval nem lehet vele túl sok gondod!

ha rendszeresen mindig ugyanoda végzi a dolgát, akkor azt a sarkot cseréld 1-2 naponta.

az egészet pedig legalább hetente :)

2009. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!