Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha két tengerimalacom van és...

Ha két tengerimalacom van és kb fél és három negyed évesek akkor vegyek nekik egy 100 literes ketrecet vagy nem fognak tovább nőni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Onnatól már nem sokat nőnek, a fél éves azért valamennyit biztosan. Nem tudom milyen lehet a 100 literes ketrec, a két malacnak jár egy 100*50 cm-es ketrec, ezek kb 40 cm magasak, tehát "literben" 200 liter körüliek.

Ha üvegből tervezed (akvárium-szerűt), akkor kicsi a 100 liter, meg nem is szellőzik olyan jól.

2013. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ketrecet vegyél, 100×50 centiset minimum!!! Acana shopban vehetsz már 11 ezerért. ÉS egyébként az akvárium vagy terrárium nem jó nekik! Ez egy alapszabály! NEm szellőzik jól, beragadnak a gázok stb, nem jó nekik!!! Ezért szerezz be egy ketrecet, hogy védd a tengerimalacaid egészségét!!! Egyébként itt egy videó amiben mindent elmondanak a tengerimalacokról: http://www.youtube.com/watch?v=8pLmDebeZT4
2013. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt a ketrecet ajánlom! 10.100 forint, (olcsó) és teljesen be van rendezve, nyuszi ketrec eredetileg, de tengerimalacnak teljesen jó! Nekem is ilyen van csak nekem a 120-as méretből:) És ingyen van a kiszállítás, szerezz be egy ilyet, ez nagyon fontos!!! [link]
2013. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszike ,hogy írtatok még azt szeretném megkérdezni ,hogy házikón kívül még valamilyen búvóhely kell -e nekik.
2013. júl. 22. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltem ketrecet elég nekik az a búvóhely, semmi más nem kell nekik:) Esetleg majd beszerezhetsz függőágyat:)
2013. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Épp most írták, hogy a soroksári Fressnapfban 4000-ért van akciós 100*50-es ketrec.
2013. júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia szerintem egy hosszú cső jó lenne nekik és ha még érdekel a tulajdonságuk akkor ezt az oldalt ajánlom: [link]
2013. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!