Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom néha csattogt...

A tengerimalacom néha csattogtatja a fogát, miért? O. O

Figyelt kérdés
Ja, és ha simogatom és "dorombol" az jó jel? :)

2013. júl. 18. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt, es kiderult rola, hogy ver-tengerimalac. Lenyeg, hogy teliholdkor takard le a ketrecet, vagy ha feledekeny vagy, akkor inkabb csinaltass egy erosebb ketrecet, olyan huvelykujjnyi racs nalam eleg volt, azt nem tudta atragni amikor atvaltozott, akkor sem.

A dorombolas jo jel, lehet, hogy teged nem tamadna meg, legalabb is amig valamennyire a tudatanal van.

Remelem segitettem!

2013. júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én normálisat írok.

szerintem semmi baj amikor csinálja az tök normális.

nekem is szokta amikor kaját viszek neki és zörög a zacskó vagy tudja hogy kap gyümölcsöt.

amikor simogatod azért csinállja mert ivarérett és hát.....

igazából szexuálisan izgatod. ;) másért nemnagyon szokott ilyen hangot adni.

2013. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: köszönöm a nagy hülyeséget amit leirtál, sokkal okosabb lettem tőle :)

2. válaszoló: tényleg? o.O pedig még csak 2 hónapos és szerintem azért csinálja mert boldog :)

2013. júl. 18. 18:32
 4/5 anonim válasza:
2 hónaposan már javában ivarérett,olvass utána ;)
2013. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek teljesen jó jelek. Nézd megezt a videót, itt elmondanak mindnet a tengerimalacokról: http://www.youtube.com/watch?v=8pLmDebeZT4


Illetve itt is van egy tengerimalac aki az örömét fejezi ki: http://www.youtube.com/watch?v=TaMhvHCkAJg

2013. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!