Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek van olyan hely,...

Szerintetek van olyan hely, ahol a lenti terméket olcsóbban megtudnám venni? Sajnos csak a zooplusnál láttam, pedig keresgettem neten

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 21. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2190 forint nem a világvége..
2013. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ebben igazad van, viszont személyes átvétel nincs

a szállítási ktg. pedig 1690FT

így már 3880FT:(

2013. júl. 21. 12:56
 3/11 anonim ***** válasza:

ez még mindig semmi sok állatom volt abból párat ide írok(ezek a kezdésnek vett cuccok össz. értéke):

-Vadászgörény,Törpesün=75.000FT

-Törpenyúl=35.000FT

2013. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

megadjam a számlaszámom, ha ilyen jó elmegy, szívesen elfogadok egy 2000Ft utalást a számlámra:))))


Nem a pénz a lényeg, sok mindene van már, meg nagy helye, csak sokkalok kiadni ennyi pénzt egy ilyen pici dologra, a szállítás díj annyi mint maga a termék.


nézelődöm még neten hátha máshol van, hogy legalább a szállítási díjat megspóroljam

2013. júl. 21. 13:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, a helyzet az, hogy keresgéltem neked, de Magyarországon csak a Zooplus forgalmazza ezt. Kereshetsz másik, ehhez hasonló hörcsögmászókát, ha túl drágának tartod. (egyébként szerintem elég drága)


Ha esetleg külföldön laknál, vagy te/családtagod/ismerősöd szokott külföldre menni, akkor pár link:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Valamint találtam egy asztalost Székesfehérváron, aki vállalja a hasonlók elkészítését. (nem ismerem, és nem is tudom, mennyiért vállalná)

[link]

Esetleg kérdezősködhetsz hozzád közeli asztalosoknál is.

2013. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi

én is soknak tartom, az a legnagyobb baj, hogy csak szállítási lehetőség van amiért fizetni kell 1690ft

kész lehúzás a részükről

2013. júl. 21. 13:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Most ahogy írtad, megnéztem az oldalt, mert én is akarok még venni ezt-azt a hörcsögnek.

Pl. nekem is tetszik az amit te kinéztél, csak hát igen drága így hogy a szállításért is fizetni kell nem keveset.

Én kinéztem még a hörcsögnek való piros padot is, nagyon jól néz ki és illene a ketrecébe, csak még várok ezzel a pénz miatt.

Majd ha több pénzem lesz egyszerre akkor megveszek dolgokat simán, csak legyen több pénz egyszerre, na majd akkor nem fogom rá sajnálni.

2013. júl. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

végül úgy döntöttem megrendelem ennyiért.

Igen ám, de kiderült rendelés során hogy min. 4900Ftért rendelni kell tőlük, írtam nekik levelet hogy tekintsenek el tőle, mármint hogy nekem csak ezen egy termék kell.

várom válaszukat

egyébként sajna tényleg nem kapható máshol

2013. júl. 21. 15:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy félrenézted? Bár nagyon én se néztem meg, de én mintha úgy emlékeznék hogy 4900 Ft-ért ha vásárolsz tőlük akkor már ingyenes a kiszállítás, ezt jelenti, nem tudom biztosra, de nekem így rémlik...
2013. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

sajna nem 14900ft felett van ingyenes kiszállítás.


a rendszerük pedig nem engedett tovább mert vásálás értéke kiszállítási díj nélkül( ami 1490ft) nem érte el a 4900ftot, csak a 2190ft ot

kíváncsi vagyok a válaszukra

2013. júl. 21. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!