Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe került az ivartalanítás?

Mennyibe került az ivartalanítás?

Figyelt kérdés
Van egy kislány görényem szeretném majd ivírtalanítani. Néztem több helyen is de csak kutya és macska van feltüntetve az "árlistára" az állatorvosoknál. Mennyibe kerül körülbelül? Drágább mint egy cicát ivartalanítani? (a cica 10.000 forint)

2013. júl. 22. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a fiú görim ivartalanítása 16ezer volt. A lányok ennél drágábbak. De orvosonként változik hogy ki mennyiért ivartalanít. Ha nincs az árlistába akkor kérdezz rá, de én nem vinném olyan állatorvoshoz a görényem aki nem ért hozzájuk.
2013. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos itt az egész megyében csak ilyen állatorvosok vannak. Legalábbis ezt írják ki.
2013. júl. 23. 09:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Kistestű és egzotikus állatnak számít. Ha lány, akkor az ivartalanításkor - ha a doki nem ért hozzá - nagyobb az esély, hogy elpusztul. Egy ilyen beavatkozáshoz talán érdemesebb elmenni valakihez, aki tényleg ért hozzá, még ha messze is van. (Olyanról is tudok, hogy elméletileg hozzáértő keze között halt bele az altatásba a kislány ivartalanítás alatt.) Pesten 13ezertől 22ezerig láttam mindenféle árat nőstény ivartalanításra, máshol a kereslettől függően lehet olcsóbb vagy drágább.
2013. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én Békés megyében élek. Itt maximum Békéscsabán van állatorvos vagy Szegeden még.
2013. júl. 24. 07:41
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt fel van sorolva jó pár görényhez értő állatorvos. Békés megyéből Gyulán is van egy.

2013. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Ha nagy leszek meghálálom majd :))
2013. júl. 24. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!