Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen törpenyulat ajánlatok...

Milyen törpenyulat ajánlatok első nyuszinak?

Figyelt kérdés
Első törpenyúlnak mit ajánlatok?

2013. júl. 23. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Oroszlánfejű törpenyúl. Nekem is az van. A lány nyugisabb.
2013. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lényegtelen milyen fajta ami neked tetszik mert ők nem olyanok mint a kutyák hogy az egyik fajta makacsabb mint a másik itt nincs ilyen az a lényeg hogy tenyésztőtől vedd és akkor kézhez lesz szoktatva ha gondolod akkor segítek tenyésztőt keresni neked
2013. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én csak azt tudom, hogy nekünk azt mondta az állatorvos, hogy a holland törpét nem ajánlja, mert sok velük a gond, érzékenyebbek az altatásra stb. Elvben a kosorrú a "leginkább stramm", de nyilván ez egyedfüggő is.
2013. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, mert ők csak külső tulajdonságban különböznek. A természete, viselkedése ugyanolyan a hosszúszőrűnek, lógófülnek, háznyúlnak, hollandnak, rexnek stb. Azt választ, amelyik tetszik :)
2013. júl. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem a lógó vagy álló füle fogja eldönteni, hogy elsőnek jó vagy nem :D Így mentalitás alapján válassz, inkább nyugisabb szülőktől.
2013. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!