Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kell tudni a nyúltartásról?

Mit kell tudni a nyúltartásról?

Figyelt kérdés
Találtunk egy házinyulat a kertben,befogtuk és beraktuk egy ketrecbe. Szalma van alatta, vizet kapott egy tálban. Ételnek mi jó neki? Adtunk neki uborkát meg répát. Nagyon szelíd, nem harap és nyugodt. Még kölyöknek látszik.
2013. júl. 24. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
3hónapos koráig nem kaphat zöldséget gyümölcsöt..széna kell neki sok meg jó neki a sima nyúltáp kisállatboltból, azok a zöld rudacskák, persze van jobb minőségű is de nem tudom mennyire akartok rá költeni, ha nem tartjátok meg akkor menhelyre lehet valahol beadni vagy nyuszis oldalra feltenni , de egy orvosi ellenőrzés nem árthat neki hisz ki tudja mióta van kint stb .. de azt nem tudom h eddig mit ehetett mert így akkor hiába nem ehetne füvet ha azon élt .. :/
2013. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem 3 hónapos már elmúlt, meg szeretnénk tartani. felhívunk még 1-2 ismerőst, esetleg nem az övéké-e. Szalmát azt ette, de nem hinném hogy a zöldségtől baja lehetne.
2013. júl. 25. 00:25
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
oké csak sajnos nem gy működik h szted jó neki de kiderül hogy mégse, fokozatosan add neki a zöldséget, elég gyors az emésztésük így hamar kiderül hogy ha vmi gubancot okozott, ha normál bogyókat potyogtat akkor adhatsz neki többet :)
2013. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ragaszd ki a környéken, mivel szelíd, biztos elszökött valahonnan, és várják haza.
2013. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mar megtalaltuk a gazdit :)
2013. júl. 28. 00:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó, örülök neki:).
2013. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!